Wpis z mikrobloga

Wykopek pode mną pisze, że jak się nie podoba kasa w #policja to niech idzie do Amazona (tylko tam chodzi o wiele innych służb).

Tylko, że wykopki jak zawsze krótkowzroczne...nie tylko policja strajkuje, ale również #strazpozarna co już widzę u siebie w rejonie jak również pogranicznicy, a sytuacja na granicy jaka jest taka jest, ponadto ośrodki dla cudzoziemców pełne.

Jak jakiś Jaroty poleca iść do Amazona, bo tam kasa to jak będzie się paliła mu chata też niech woła pracowników Amazona i Lidla xd
  • 4
@pjoooter w amazonie to trzeba potrafić czytać i pisać a w policji to nie sa zbyt popularne umiejętności¯_(ツ)_/¯ to nie żart ani sarkazm, poprostu mój upośledzony kokega który w 4 technikum nie potrafił czytać tylko dukał a pisać ręcznie nie nauczył sie do dzisiaj chociaż ma już 32 lata- to ten sam o ktorym pisałem że pracując w starazy miejskiej dostawał obskok za nieczytelne pismo i rażące błędy ortograficzne. Ostatnio awansował do
@kuroszczur: przez to chyba nie, bo za 3.5 k netto #!$%@?ć świątek piątek i niedziela...to tak o xD a nie od dziś wiadomo, że policja jest "organem represyjnym".

@xTortox: zawsze tak jest i historia zatacza koło w takich przypadkach, chyba, że każdy obywatel ma wykop, wtedy nikt nie zadzwoni na policję, bo czytali, że w Lubinie.... XD

@MateuszWajchePrzeloz: nie wiem, nie znam, wypowiem się xD
Aczkolwiek z życia wlanego