Wpis z mikrobloga

@Trixie: wiesz, że to co dzisiaj piszesz, będzie używane przeciwko tobie i wszyscy na wykopie zobaczą, jakim błaznem, cynikiem, patologicznym kłamcą i mitomanem jesteś? Mam nadzieję chłopczyku, że to będzie dla ciebie dobra lekcja na przyszłość, że kłamstwo nie popłaca.

Najśmieszniejsze jest to, że ty wciąż kłamiesz. Nawet jak ci wszystko wyjaśniłem, ty wciąż mnie oczerniasz. Ty, może ty jeszcze napiszesz że mam tu jakieś inne konto (mimo że to
  • Odpowiedz
@Trixie: widzę, że to już ten etap, kiedy zapędzony w róg, nie masz argumentów i zaczynasz papugować posty innych xD Dobrze wiedzieć, że wygrałem tą dyskusję i twoje papugowanie tego nie zmieni xD

Serio tak cię to boli, że przegrałes dyskusję i kręcisz się w kółko? XD

Typie ty jesteś takim desperatem że sobie losowo wysyłasz czyjeś stare wpisy, które nie mają nic wspólnego z tematem dyskusji xD
  • Odpowiedz
@Neubert: Powiedział typ który z powodu braku argumentów zwołuje kolegów do trollowania i oczerniania. Sam fakt że oskarżasz mnie o inne konto świadczy o tym że jesteś na przegranej pozycji.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Back_Space:

Powiedział typ który z powodu braku argumentów zwołuje kolegów do trollowania i oczerniania.


Oczerniania? Oni ewidentnie srają ci na klatę, a ty prosisz o więcej XD.
  • Odpowiedz