Wpis z mikrobloga

@Back_Space: wiesz co jest najlepsze? Że twój poziom wyparcia jest na takim poziomie, że ty koniecznie musisz mieć ostatnie słowo w dyskusji, tylko tak w twojej urojonej główce wygrywasz, choćbyś miał postować gówno i kopiować moje komentarze xD
@Trixie: wiesz co jest najlepsze? Że twój poziom wyparcia jest na takim poziomie, że ty koniecznie musisz mieć ostatnie słowo w dyskusji, tylko tak w twojej urojonej główce wygrywasz, choćbyś miał postować gówno i kopiować moje komentarze xD I jeszcze na dodatek wciąż mnie oczerniasz. W który kaftan się mieścisz? xD
@Trixie: I oczywiście że pamiętam - ja nie cenzuruję. Wciąż mi nie odpowiedziałeś na pytanie czy moderacja cenzuruje gdy usuwa łamiący regulamin komentarz. Nie odpowiedziałeś mi na to, a mimo to dalej spamujesz moim wpisem, w którym stwierdziłem fakty :)
Wciąż mi nie odpowiedziałeś na pytanie czy moderacja cenzuruje gdy usuwa łamiący regulamin komentarz. Nie odpowiedziałeś mi na to, a mimo to dalej spamujesz moim wpisem, w którym stwierdziłem fakty :)


@Back_Space: no tak, wyręczasz moderację, jaki ty dzielny, oh oh, nic tylko pogłaskać po główce xD Z pewnością to nie ma nic wspólnego, że kasujesz posty, które nie są po twojej partynej linii i dodajesz na czarno osoby które je
@Trixie: no tak, nie wyręczam moderacji, jaki ty dzielny, oh oh, nic tylko pogłaskać po główce xD Z pewnością to ma wiele wspólnego, że kasuję posty, które nie są po mojej partynej linii (ja nawet nigdy nie powiedziałem za jaką partią jestem) i dodajesz na czarno osoby które je napisały, żeby ci nie mogli odpowiedzieć, tak przecież by patologiczny kłamca i mitoman nie robił ((oo))
@Back_Space: cieszy mnie to, że tylko potrafisz kopiować moje wpisy, a nie potrafisz się do nich merytorycznie odnieść, bo wiesz, że twojego kłamstwa nie da się w żaden sposób merytorycznie bronić, więc zostaje ci robienie z siebie błazna, bo w twojej główce to jest jakiś sposób, żeby nie wyjść na błazna w dyskusji xD
@Trixie: cieszy mnie to że potrafisz mnie tylko oczerniać, a nie potrafisz się merytorycznie odnieść, bo wiesz, że twojego kłamstwa nie da się w żaden sposób merytorycznie bronić, więc zostaje ci robienie z siebie błazna, bo w twojej główce to jest jakiś sposób, żeby nie wyjść na błazna w dyskusji xD
bo za każdym razem jak ten typ mnie obrażał to 8s6L odrzucał zgłoszenia


@diogene: Czyli cię nie obrażałem, dlatego moderacja odrzucała zgłoszenia.

a jak ja coś odpisałem to post leciał po kilku sekundach


@diogene: Czyli mnie obrażałeś, dlatego moderacja przyjmowała zgłoszenia.

__

@Trixie: Widzisz? A ty wątpiłeś w to, że usuwam komentarze łamiące regulamin, jak tu jakiś typ sam przywędrował przyznać się że mnie obrażał i moderacja mu usuwała