Wpis z mikrobloga

Panowie, w zaistniałej sytuacji należy sobie pewne rzeczy uwypuklić, uplastycznić. My żyjemy w świecie wielkich korporacji. Wiek XXI i dynamika rozwoju Internetu sprawia, że nic nie jest takie samo jak kiedyś. Panowie [rozgląda się po kolegach w studiu] ja muszę przyznać, ja muszę stwierdzić, że ja nie rozumiem tego świata. Najpierw pewien globalny koncern paliwowy wprowadza do menu swojej kafeterii danie inspirowane moim nazwiskiem, a teraz co? Amerykański monopolista, tak zwany Jutub zdejmuje Kanał Sportowy. I w imię czego? W imię wyimaginowanej walki, w imię ograniczania wolności słowa? Pytam się teraz administratorów zza Atlantyku, zza Wielkiej Wody [patrzy wprost w stronę kamery]. Dumni jesteście z siebie? Pomyliliście odwagę z odważnikiem. Panowie, ja jestem prosty chłopak z Dębicy. Gdy dorastałem, myśmy nie mieli komputerów, myśmy nie mieli ajfonów podpiętych dwadzieścia cztery godziny na dobę do internetu. Ale mieliśmy siebie, mieliśmy przyjaciół, mieliśmy rodzinę. I to jest właśnie to, co się liczy. I ja myślę, ja jestem przekonany, że Kanał Sportowy powstanie raz jeszcze jak feniks z popiołów. Tyle ode mnie.

#kanalsportowy #mecz #kanalbekowy
a.....1 - Panowie, w zaistniałej sytuacji należy sobie pewne rzeczy uwypuklić, uplast...

źródło: comment_16318019958iwLcaTxGgmk6SeOTmlYEf.jpg

Pobierz
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@aut91: ale ale ale no ludzie kochani, przecież w tym jutubie to jacyś idioci siedzą. Jak można banować kanał który robi takie zasięgi? Ty Mateusz mówisz że oni są z Atlantyku, ale ale przecież ta szefowa całego YouTube się nazywa Wójcicki nie? No ludzie kochani, to przecież ja bym mógł być prezesem tego całego #!$%@? jak byle jaka baba polka może być.
f....._ - @aut91: ale ale ale no ludzie kochani, przecież w tym jutubie to jacyś idio...

źródło: comment_1631806295Xf6HnAiGTJjtgQWkQrzzWx.jpg

Pobierz