Wpis z mikrobloga

@HAL__9000 Logika jest Ci obca dlatego, że nie stałeś nigdy obok niej. Teraz podaj swój kontrargument. Ale raczej będzie kiepski. Nadal mnie to nie dziwi nie wiem czemu. A jestem tu najracjonalniejszy z Was wszystkich a przynajmniej z pewnością od Ciebie HAL.
  • Odpowiedz
@HAL__9000 Siedzisz tylko w chałupie i klepiesz bzdury na internetach. Ciekawe czy w sklepie jak jesteś lub aptece też tłuczesz ludziom obcym do głowy te zabobony. Oczywiście jeśli w ogóle wychodzisz do sklepu i apteki. Jestem ciekawy jakbym poznał, że to Ty.
  • Odpowiedz
@HAL__9000 Bo mam niemal przypuszczenie graniczące z pewnością, że chociaż byś wiedział, że ja to ja byś tylko wyłupił ślepia na mnie i wyszedł bez słowa i zamknął drzwi. Ja bym wtedy pomyślał sobie: "i widzisz teraz na żywo ja wygrałem" a w internecie to się nie liczy bo się nie liczy taka prawda kurde. Ale problem w tym, że nawet nie wiem ile masz lat więc mógłbym patrzeć z takim
  • Odpowiedz
To bez powstawania nowe go życia czułbyś się mniej bezpiecznie?

Ciekawe, ciekawe...


@kopawdupeswiniom: Bo im się wydaje że system emerytalny i ich wartości powinny mieć gdzie trafić, niestety w polsce nie pracujemy na swoją emeryturę tylko musimy pracować tyle i tyle lat żeby ją dostać
  • Odpowiedz