Wpis z mikrobloga

Różowa z zapaleniem gardła wysłana na CRP, laboratorium z wielka pretensja ze chora chodzi na badania xD

Laryngolog stwierdził żeby zapisać się do pulmunologa żeby ktoś ją jeszcze osłuchał - przy potwierdzaniu wizyty w enel med błąd, bo skoro przez ostatnie dni były jakiekolwiek objawy to nie mogą potwierdzić wizyty, jedynie wizyta telefoniczna XD

I tak teraz wyglada chorowanie? Nawet prywatnie? Boje się spytać jak wyglada publiczna służba zdrowia

#gorzkiezale #koronawirus
  • 9
Boje się spytać jak wyglada publiczna służba zdrowia


@Rabusek: Publicznie byłem 4 tygodnie i nikt nawet nie pytał z czym chcę przyjść na wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jak to będzie wyglądać na jesień bo rok temu to była tragedia.
@Rabusek: Jak kolega wyżej polecam PZU. Zero problemów, terminy max 3 tygodnie. Często nawet na 2 dzień już. Mówię tu o takich specjalistach typu endo czy kardiolog.
Dodatkowo apka i portal. Możesz w środku nocy umawiać się sam, sprawdzać czy się zwolnił termin etc.
Ponadto jak pracujesz w firmie, która ma więcej niż 3 osoby to tańszy pakiet się robi i masz wtedy maxymalny. Samemu mieć nie można nie wiem czemu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Boje się spytać jak wyglada publiczna służba zdrowia


@Rabusek: Publicznie byłem 4 tygodnie i nikt nawet nie pytał z czym chcę przyjść na wizytę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jak to będzie wyglądać na jesień bo rok temu to była tragedia.


@Chuseok: publiczna służba zdrowia nie istnieje w ogóle