Wpis z mikrobloga

ale ta komóra to był dla mnie szok cywilizacyjny, tak naprawdę pierwszy ogarnięty smartfon od którego mogę uznać, że telefony te zaczęły działać jak należy, przed Galaxy S były gówna tnące się po tygodniu xD. telefon który wspominam najmilej obok sony ericssona #k800i

miałem go jakieś pół roku póki nie zaliczył upadku z 20 metrów xD. żeby odzyskać dane to z ali musiałem kupić wyświetlacz za 19$

Potem przesiadłem się na #xiaomi mi5, ale jednak się zraziłem i uznałem, że należy wrócić do samsunga

rip in peace [*] 2014-2017

#telefony #smartfon #samsung
źródło: comment_1631787089scf2pIZbwFUMr529ICfg3f.jpg
  • 6
przed Galaxy S były gówna tnące się po tygodniu xD.


@yahoomlody: Za to potężne flagowce galaxy wykrzaczały się po 15 minutach bezczynności a #!$%@?ący budzik czy telefon były na porządku dziennym, więc i tak trzeba było mieć osobny, fizyczny zegarek, żeby wstać rano. Co Android to Android jednak, nigdy więcej xD
Niby przeskok możliwości, ale żałowałem przesiadki z Nokii E52 jak mało czego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@yahoomlody: dla mnie LG G2 był rewelacyjnym telefonem. Nawet po kilku latach był godny uwagi i na dzisiejsze czasy wygląda bardzo dobrze, do tej pory jest wspierany przez custom roomy. Wszystko było świetnie w tym telefonie zaczynając od wyglądu kończąc na podzespołach, bateria potrafiła wytrzymać nawet 4 dni bez ładowania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yahoomlody: właśnie pierwsze sztuki Samsungowych S ssały pałkę. Wtedy windows mobile używałem bo lepiej działało. Później przesiadka na ajfony bo Android działał jak gówno. Po 5-6 IOS przesiadka na Androida bo zaczął działać porządnie a iOS działa jak gowno