Wpis z mikrobloga

@Bounty: Pamiętajmy że w repertuarze postulatów polityków konfederacji znajdują się także:

- kara więzienia za homoseksualizm
- zakaz bluźnierstwa
- uniemożliwienie bycia sędzią nie-chrześcijaninem
- mordowanie nieprzychylnych dziennikarzy
- mordowanie mężczyzn protestujących przeciw władzy
- priorytet czystości rasowej nad rozwój gospodarczy
- chwalenie molestowania dzieci

Oraz że konfederacja nie ma żadnego programu gospodarczego

A oszust @ZnajomyTwojejZony założył się o usunięcie konta, przegrał i konta nie usunął
@Un0um3:

jakie to faszystowskie organizacje mają powiązania z Konfederacją


Hmmmm, no nie wiem. Nacjoluchy? XD

A co do niewykształconych miernot - dobrze, że opozycja (lewica) ma takie tuzy jak Jachira, Gdula czy Sterczewski xD Wszystkie partie polityczne posiadają niewykształcone miernoty i żadna z nich nie jest pod tym kątem wyjątkowa przy czym


O jaki śliczny whataboutism.

tfu homoseksualistów wynika z postępowania tychże grup - sami popisują się nienawiścią (wyzywanie każdego kto
straszne powiązania. FN jest legalnie działającą partią o charakterze nacjonalistycznym, ale dla skretyniałych lewaków


@Un0um3: Roberto Fiore, założyciel Forza Nuova:

„Jestem synem faszysty, a moim ojcem chrzestnym był Giorgio Amirante, czyli jeden z założycieli MSI – Włoskiego Ruchu Społecznego (partii postfaszystowskiej). Benito to moje szóste imię. Trochę trudno jest mi więc od tej ideologii uciec”.

To ten pan po prawej ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Widzę że
Pobierz Serrrek - > straszne powiązania. FN jest legalnie działającą partią o charakterze nac...
źródło: comment_1631797307sfTU8xPWlMcmpwTGHIVj1I.jpg
@Un0um3: Rzecznik AfD o imigrantach:

- Możemy potem zastrzelić ich wszystkich. Wcale nie o to chodzi. Albo zagazować, co tylko chcesz. Dla mnie to samo - kontynuował.

Była liderka AfD Frauke Petry powiedziała DW, że władze partii wiedziały od 2016 roku, że Christian Lüth "wykonał hitlerowskie pozdrowienie, co potwierdziło kilku świadków".

Pewnie był jakimś lewackim podwójnym agentem i rozsadzał tę przemiłą partię od środka xDD