Wpis z mikrobloga

Hej, co sądzicie o pomyśle, żeby tęczowe flagi wisiały w szkołach, żeby dzień osób LGBT był dniem wolnym od pracy, żeby lekcje z ideologii LGBT była w szkołach od przedszkola aż do matury , żeby geje mogli nabywać grunty z bonifikatą 99%, żeby transmisję z parad równości transmitowały wszystkie telewizję, a gdy jakiś gej popełni przestępstwo sprawę rozwiązywałaby homoseksualna komisja?

#kradzionezfacebooka #bekazprawakow #bekazkatoli #neuropa #lgbt
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glodny_Lew:

Natomiast za publiczne obsciskiwanie się, całowanie osób tej samej płci, jestem za batożeniem


Jestem ciekawy czy pierwszy zostanie wybatozony gej, czy odizolowany od społeczeństwa szur
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glodny_Lew: w serce też lubię, zaczynasz mnie nakręcać pyszczku, na pewno będę miał dzisiaj jakieś homoerotyczne fantazje z Tobą w roli głównej
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew:

całowanie osób tej samej płci, jestem za batożeniem

Czyli jesteś homofobem, a to jest zaburzenie - choroba psychiczna wywołana przez zły wpływ rówieśników lub/i niepoprawne wychowanie np. w patologicznej rodzinie.
Według Ciebie mniejszość ma mieć mniej praw, tylko dlatego że ktoś Cię brzydzi... jak dobrze że Twoje zdanie nie ma żadnej wartości prawnej.
  • Odpowiedz
@Qlien: zgłaszam poprawkę. Dzień lgbt powinien występować raz w tyg. Oprócz tego powinniśmy mieć jeszcze wolne dni w różne części roku. Np. Dzień geja, lesbijki, helikoptera bojowego itp. W sumie 54 dodatkowe wolne dni w roku. Takie coś zmusiło by państwo do dobrego zarządzania budżetem bo ludzi po prostu by procowali mało za to efektywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz