Wpis z mikrobloga

Miruny potrzebuję kogoś kto mi zrobi jakiś przegląd i od razu wyreguluje przerzutki Sram X01 1x12 w #rower #mtb na #slask Jak mocniej depnę to mi przełożenia spadają. Nie da się pod górkę wjechać. Poniekąd jest to przydatna umiejętność roweru MTB.
Najlepiej jakby też jeszcze ogarniał przegląd i serwis amorów, ale nie jest to konieczne.
  • 15
@Masterczulki: ja jak ostatnio regulowałem swoje oraz znajomym, niestety dużo niższy osprzęt sram to zaczynałem od całowitego rozłączenia przerzutki, tj odpięcie linki i zrobienie wszystkiego na nowo, bo czasami za pomocą samych śrub cięzko wyregulować
Czy takiego mierzenia zwisu przerzutki jak pokazane było na filmie można dokonać również dla Shimano? Zalinkuje ktoś tool z allegro? (poważnie pytam, wiem że zwis się kojarzy xD)
@Cierpsanity: Spidera chyba każdy zna i wiadomo jak wygląda tam z terminami. Foxy oddam do Specialized w Kato. Zagadałem tam jak Diverge serwisowałem i Foxy właśnie spokojnie zrobią. Nie muszę nawet demontować tylko z rowerem wpaść.
Jutro na 11 mam wpaść te przerzutki obadać.
@eturbo: nie wiem. Pierwszy raz taki dings widziałem ogólnie :P
@Masterczulki: Czaje, ja w sumie tez pierwszy raz widzę takie cudo, ostatnio jak byłem w serwisie to wygięcie haka zostało zdiagnozowane "na oko" xD A tak szczerze się obawiam że po tych wszystkich glebach hak jest wygięty :(
@eturbo: ja właśnie raz na hałdzie wyrżnąłem a raz w lesie. Krzak mi zahamował przodem i mnie wywaliło jak z procy. Rower prosto jakieś krzaki poszedł. 4 tłoczki jednak mają moc ;D No i właśnie przerzutka coraz gorzej działa. Może to przez to ;)