Wpis z mikrobloga

Stała sie paskudna rzecz. Dostałem dziś paczkę z niemeickiego amazona, która miała zawierać macbooka za 7k a ktoś ukradł zawartość (!) Paczka została odebrana w poniedziałek i dopiero dzis mogłem ją otworzyć. Ktoś dośc precyzyjnie rozciął kant pudełka, wyciągnął laptopa, a w środku były połamane kawałki drewna/palet. Co mam teraz robić? Nie wiem wgl czy po 3 dniach jest możliwość uzyskania jakiegoś dowodu szkody. Zgłaszać to do Amazon, coś są w stanie zrobić w takim przypadku? Ktoś miał podobną sytuację? #amazon #oszukujo
  • 2
  • Odpowiedz
@ROCKNROLLLA: 1) sprawdź regulamin firmy kurierskiej która dostarczala Ci towar ile masz dni po odbiorze przesyłki na reklamację i taką złóż
2) zgłoś do Amazona całą sprawę
3) nagrywaj na następny raz otwieranie paczek, przynajmniej tych droższych...
  • Odpowiedz
@markar17: Pisz na support Amazonu, powinni pomóc. Ostatnio na Pepperze byla opisana podobna historia (ale z Amazon WHD), chociaz tam ktoś podmienił drona na kradzionego i zwrocil go do Amazonu. Amazon tematu nie sprawdził i wyslal go dalej. Sprawa się rypnęła dopiero jak nowy wlasciciel skontaktowal sie z DJI.

Edit: od 3.56:
Dieselmusikopcic - @markar17: Pisz na support Amazonu, powinni pomóc. Ostatnio na Pep...
  • Odpowiedz