Wpis z mikrobloga

są jeszcze jakieś dobre kebsy w lublinie? i żeby nie kosztowała milion dostawa xD mieszkam na czubach, bliżej umcs, piri piri nie dowozi. Skąd zamawiać kebsa jak chcę tylko jedną dużą sztukę żeby się #!$%@?ć?

#lublin #kebab #jedzzwykopem
  • 22
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@oreze: no niestety, ale przetestowałem trochę kebsow i od nich mimo cen najlepszy. Kiedys spróbowałem zachwalany tutaj ten z Na Skarpie czy jakoś tak to nie dość że czekaliśmy 3h na dowóz to później była sraka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@oreze: zamawiałem ze Skarpy to tam deka sosu nie było, dosłownie jakby zapomnieli polać
@oreze: od siebie polecam fast kebab and grill z Armii Krajowej, ale najlepiej na miejscu, bo długo się czeka w dostawie i nie idzie się z chłopem dogadać przez telefon
  • Odpowiedz
@ondraszek: @oreze: Orient Kebab na 1 maja - nr. 1 obecnie w Lublinie, polecam małego Kebsalona jest kozacki. The Crown jest też ciekawy bardzo, ale dostawa tam to jakaś komedia min. 3h, a obsługa prawie nie mówi po polsku
  • Odpowiedz
@lukiboys: człowieku, wziąłem z the crown i nigdy bardziej nijakiego kebaba nie jadłem xD może to jednorazowa wpadka, będę musiał zjeść na miejscu, ale dostawą nigdy nie zamówię
  • Odpowiedz