Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AustralianV8: no pytam się jakichś bardziej doświadczonych osób
Czemu taki ton z twojej strony xd
Może źle się wyraziłem, chodziło mi nie o opinie ludzi tylko, że po prostu w tej cenie czy tez wszystkie będą takie #!$%@?
@quelto: Ile masz kasy na to auto? Generalnie myślenie o tym które auto jest uważane za sebowóz jest takie średnie, jeśli będziesz miał zadbaną sztukę i nie będziesz się zachowywał jak typowy seba to raczej nikt cię tak oceniał nie będzie. Co do golfa GTI, auto ogólnie na pierwszy wóz nie jest złym pomysłem aczkolwiek naprawdę ciężko jest w sensownej kasie kupić ten model w normalnym stanie. Ale ogólnie na takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaulGoodmann: kurde juz powiedziałem, że źle się wyraziłem
Nie chodzi mi o opinię, ale stan po prostu, że będzie zajechany, a generalnie no te betki np po parę tysięcy to wiadomo że to gruzy, więc mnie zastanawia czy jak widziałem te GTI dzisiaj po 7-8k to jest sens się zabierać za to
No powiedzmy że do 10k chyba, nie wiem
Coś kupić muszę bo mi potrzebne do pracy nawet będzie, ale
@quelto: zdecydowanie nie z bardzo prostego powodu
golf iv gti na pierwszy rzut oka wygląda niemal tak samo jak każdy inny golf iv a wyróżniają go jedynie trochę większe felgi i znaczek gti na klapie i na grillu, w sumie spoko auto bo sebki wolą się #!$%@?ć w audi a3

Generalnie na początku miało być Lupo/polo


też dobry pomysł, gti może niekoniecznie znajdziesz ale zwykłe 1.4 też ma potencjał bo wkładając
@quelto: Obejrzyj jakieś golfy do których nie masz zbyt daleko i sam oceń czy w tej cenie znajdziesz coś zadbanego. Przy starych autach generalnie nie ma reguły, możesz trafić na drogiego gruza ale też możesz mieć szczęście i znaleźć coś zadbanego w dobrej kasie (niestety to pierwsze częściej się zdarza xD). To auto nie ma jakiś większych mankamentów, jak rdza nie #!$%@?, z silnikiem wszystko okej to raczej nie ma o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaulGoodmann: ogólnie to teraz jest chyba najbardziej #!$%@? moment na kupowanie używanego auta co xd ale no jakieś muszę, bo Vectra 2005 która służy jest już od jakiegoś czasu porządniej #!$%@?, bierze oleju w #!$%@? ilościach, spalanie ma w #!$%@? ilościach na mieście i do tego przydymi sobie na czarno przy wyzszych obrotach na dwójce np i też lubi z rana jak zimniej na biało XD a wcześniej potrafiła też na
@quelto: Ogólnie to nie jest taka prosta sprawa określić czy opłaca się ratować twojego opla. Musiałbyś dokładnie policzyć koszty i samemu podjąć decyzję, no i zdecydować też czy robisz go zgodnie ze sztuką czy na przypał żeby jakoś tam jeszcze pojeździł. Jaki to silnik ogólnie, ile tego oleju bierze + jak sprawa z budą bo te ople potrafią konkretnie gnić.

Jak uważasz, #!$%@? sprawa jest z tymi gruzami starymi bo można
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaulGoodmann: to jest klasyczny dieselek 1.9 120km
Właśnie bierze w #!$%@? z litr na sto kilometrów xdddd do tego no tak jak mówiłem przerywa czasem, ale to serio jak mu się widzi nie ma jakiejś reguły no i przydymic se lubi na wszystkie kolory chyba xD Ale buda właśnie nic nie jest pognita praktycznie w dobrym stanie jest serio, jak na 2005 300kkm prawie to oprócz kierownicy obdrapanej i gałki zmiany
@quelto: Cały silnik wymieniać to głupota bo nie wiadomo co mu dolega. Ogólnie to jest bardzo dobry silnik, jednostka fiata (to jest tak naprawdę 1.9JTD czyli jeden z najlepszych dizelków). Dobrze by było znaleźć jakiegoś zaufanego mechanika który by ci to ogarnął, z tym olejem to może po prostu turbo jest już #!$%@? i przez turbinkę ten olej znika. Jeśli to była by prawda to kupił byś sobie używaną turbinę (regenerowanej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaulGoodmann: no właśnie pisałem parę wiadomości wcześniej, że turbo wymienione było za 1.5k xd a z tymi wtryskami no to mogłoby się zgadzać, jeszcze pierścienie były podejrzewane no i tak jak pisałem EGR wyczyszczony, chociaż pewnie najlepiej wymienić by było