Wpis z mikrobloga

Siemanko, traktować to poważnie? Rozmawiałem z ludźmi z nhs i powiedzieli, ze mam się tylko izolować, o żadnej karze nie wspominali z tego co rozumiałem, a ten SMS przyszedł z prywatnego numeru, chciałem napisać maila do tego jegomościa ale wiadomość nie chciała się wysłać ani z o2, ani z gamila, olać to czy próbować się kontaktować z tym gościem? #uk
Wamil997 - Siemanko, traktować to poważnie? Rozmawiałem z ludźmi z nhs i powiedzieli,...

źródło: comment_1631710580BnVvZNbMcP1Mta0tHRXS3R.jpg

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
@Wamil997: takie rzeczy to się chyba na piśmie korespondencyjnie załatwia, a nie przez sms. Pytanie skąd ktoś ma Twój numer i skąd wie, że miałeś mieć kwarantanne
  • Odpowiedz
Jedyny prywatny numer z jakiego NHS powinien do ciebie pisać to 7860099071 i jest to oficjalna informacja ze strony, każdy dostał wiadomość z tego numeru. Na moje to scam
  • Odpowiedz
  • 0
@gonzo91: No ma racje z tym omijaniem, ale o tym wiedziało kilku moich znajomych, ale dziś rozmawiałem z nhs to nic nie powiedzieli na ten temat kompletnie, a pytałem również o jakaś karę to tez nie powiedzieli, ze coś mi nakładają
  • Odpowiedz
@Wamil997: To może Cię ktoś troluje.
Swoją drogą, bodajże wczoraj był news na BBC, że pomiędzy marcem a majem przyleciało do uk milion osób. 300k osób jest podejrzanych o nieprzestrzeganie kwarantanny.
  • Odpowiedz