Wpis z mikrobloga

Dobra teraz tak bez heheszków.
Zbieram się na wymianę swojego Galaxy S8+ na iPhona i nie wiem którą wersję wybrać. Od razu zaznaczam, że to będzie mój pierwszy produkt od apple i jak mi system podpasuje to chcę telefon zatrzymać na kolejne 4-5 lat, chyba że zacznie się ciąć po dwóch latach jak ten android.

iPhone 11 Pro 64GB (do 4000 PLN) - na plus większa bateria od iPhona 12, ale ciężko ten sprzęt dostać nowy z legit źródła
iPhone 12 128 GB (750euro z Amazon) - praktycznie te same wymiary co 11 Pro przy 0.3" większym ekranie, słabsza bateria, nowszy procesor, większa pamięć
iPhone 13 Pro 256GB (myślę że max 4200 PLN) - najnowsza bestia, ekran 120Hz, ale bym musiał czekać na telefon do połowy stycznia (kto ma wiedzieć to wie)

#apple #iphone

Na kolejne 4-5 lat

  • iPhone 11 Pro 64GB 6.3% (7)
  • iPhone 12 128GB 25.2% (28)
  • iPhone 13 Pro 256GB - czekać 4 miesiące na dostawę 68.5% (76)

Oddanych głosów: 111

  • 21
@exyvL: Jeśli możesz czekać to poczekaj na tego 13 Pro, tylko z drugiej strony wtedy znowu zostanie pół roku do premiery 14 więc zanim się nacieszysz to już będą plotki o tym o ile lepszy będzie następny model.
@exyvL: zalezy czego ty oczekujesz, a rozpisales co który ma ¯_(ツ)_/¯ Każdy jest fajny, jednak najnowszy to najnowszy, tylko ta kwestia czekania.
@bavool: via Wykop Mobilny (Android)
Mimo to śmiem twierdzić, że akurat prawda z tym iphone 6s bo wtedy stałem przed wyborem 7 Plus vs S8+
@Antiax: Nie sprzedawał tego tutaj tylko na allegro, i z tego co doszły mnie słuchy i sam pisał to ma w planach odpalić swoją stronę, bo jednak allegro prowizji trochę żre
@Sierran: No wszystko mieści się w moim budżecie, a najbardziej napaliłem się na
@BlackSlip: Pytanie jak będzie działał w porównaniu do 12stki za 3-5lat
@Sierran: Napisałem, że od jednego mirka, ale trzeba być cierpliwym bo jak ktoś wspomniał, póki dostaniesz taniej sprzęt, to jeszcze pół roku i jest premiera nowego modelu.