Wpis z mikrobloga

A tymczasem w #poznan stanął... pierwszy w Polsce urzędomat! Ciekawe czy populacja urzędników w przypadku sukcesu zmniejszy się ( ͡° ͜ʖ ͡°) Teraz w Poznańskim urzędzie komunikacji można odbierać dowody rejestracyjne bez konieczności umawiania się z urzędnikiem. Jeśli pomysł się sprawdzi - będzie rozszerzany o inne dokumenty i urzędy w mieście.
#ciekawostki #polskiedrogi #urzad #neuropa #technologia #paczkomaty #polska
grubson234567 - A tymczasem w #poznan stanął... pierwszy w Polsce urzędomat! Ciekawe ...

źródło: w-poznaniu-dokument-mozna-odebrac-w-urzedomacie-takie-urzadzenie,pic1,1016,217751,386211,show2

Pobierz
  • 113
  • Odpowiedz
@jerzy_s chciałbyś żeby dowody tożsamości, dowody rejestracyjne i inne ważne dokumenty wysyłali pocztą? Uważasz to za dobry pomysł? Jeśli tak to ja mam pewny pomysł na biznes. Za pół roku się zwróci. Pożyczysz początkowy kapitał?
  • Odpowiedz
Skrzynki podawcze w urzędach, to był najlepszy skutek uboczny pandemii zaraz obok pracy zdalnej. Podjeżdżam sobie kulturalnie, kiedy mi pasuje, do urzędu, wrzucam teczkę i czekam na telefon od Pani, że sprawa załatwiona. Piątek, świątek czy niedziela, godzina 23:30, bez kolejek, bez zbędnego pie*dolenia. Sztos
  • Odpowiedz
Ale wiesz ze wnioski dalej musi sprawdzac urzednik cy zakres materialny i formalny sie zgadza, czy dla wykopka to zbyt trudne?
  • Odpowiedz