Wpis z mikrobloga

@mat888: tak będzie, nie zmyślam. Sześć lat mieli a jedyna próba opodatkowania korporacji to był podatek dla korporacji informatycznych. Wiadomo jak skończył. xD Za to od początku doją biednych, uczciwie pracujących coraz bardziej kolejnymi opłatami a teraz i inflacją, ale to dla ciebie się nie liczy, ważne że #60groszyzawpis wpada.
Poza tym w Nowym Wale są kolejne propozycje ruchania biedaków a nie najbogatszych i korporacji. xD
@BrakPomysluNaNick: inflacja to akurat skutek pandemii, wszędzie rośnie a w krajach gdzie podnieśli stopy procentowe dalej rośnie. Jeżeli uważasz że opodatkowanie najlepiej zarabiających to zły pomysł w obecnym systemie to się po prostu mylisz, biedakom żyje się teraz znacznie lepiej niż za PO.
@mat888: oczywiście kłamstwo na kłamstwie.
1. nie napisałem że to zły pomysł, uważam to za dobry pomysł, jestem lewakiem. Problem w tym że twoja Partia tego nie zrobi. Korpo i najbogatsi nadal będą mieli raj podatkowy a wyższe składki będzie miała np. moja osiedlowa pani Grażynka która mnie strzyże za 20 zł. Z niej to pewnie drugi Gates albo Buffet. A pisowcy dalej będą robili grube wały jak robią.
2. Inflacja
Pobierz BrakPomysluNaNick - @mat888: oczywiście kłamstwo na kłamstwie.
1. nie napisałem że t...
źródło: comment_1631707222j3W8xtZSDil7EfPn0jHPcH.jpg