Wpis z mikrobloga

@pansterydziasz: Zbierałeś odwagę żeby napisać ten komentarz? XD
Kilogram kury i ryż to świetna dieta nie ma co.
A skoro dużo w necie o czymś poczytałeś to oznacza że jesteś prawdziwym ekspertem.
Idź zrobić fikołka karzełku xD
  • Odpowiedz
@Darksed: Nie siedzę na wykopie 24 /7 jak Ty. Zobaczyłem - odpisałem.

"Kilogram kury i ryż to świetna dieta nie ma co. " - skuteczna a chyba o to chodzi nie? To że ty mozesz w--------c cokolwiek i wygladac dobrze to Twoja sprawa - ja tak nie mogę co widać na obrazku.

"A skoro dużo w necie o czymś poczytałeś to oznacza że jesteś prawdziwym ekspertem." - no jak zwykle
  • Odpowiedz
Problem jest taki, że mam depresję od lat i takie wrzuty mnie niszczą na głowie trochę,


@pansterydziasz: Dobra, siedź już cicho bo zaraz znowu będziesz robił z siebie ofiarę jak w cytowanej wiadomości( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jesz kilogram kurczaka, w---------z pestycydy, a mimo to wyglądasz c-----o i taka jest prawda.
  • Odpowiedz
@Darksed: Nie robię z siebie ofiary - przespałem się z tematem i dotarło do mnie, że jesteś zwykłym śmieciem a nie człowiekiem i nie warto Ci odpuszczać. Wyglądam c-----o a Ty jesteś c------m człowiekiem.

Ja wygląd zmienię - Ty charakteru nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więc tak jak mówiłem zapraszam w---------ć bo nawet wypowiedzieć się dobrze nie umiesz - nadal nie odpowiedziałeś konkretnie co do DNP.
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: Dobrze, że nie piszesz na tagu o koronawirusie bo by Ci Ziomus psycha siadla do końca, nie soinai się tak bo tto TYLKO INTERNET, a bądź co bądź @Darksed: To nie jakiś leszczyk tylko chłop wie co mówi właśnie i on ma rację w tym wypadku.
  • Odpowiedz
@Darksed: No nie ma co ukrywać, jesteś czasami w c--j toksyczny i już kiedyś Ci to pisałem. Śmiesznie poczytać Twoje kłótnie z intruderem bo się wzajemnie wymieniacie uprzejmościami, ale jak świeżaków cisniesz to toksyczne po prostu
  • Odpowiedz
@JuneJohn: Jak p------ą głupoty na tagu to się nie dziw że ich cisnę. To jest internet, jak ktoś chce ze mną poważnie porozmawiać to może na żywo, wtedy zastanowi się kilka razy zanim wyzwie mnie od "śmieci".
  • Odpowiedz
@pansterydziasz: No co takiego pisałem? Że wyglądasz jak g---o? Sam się do tego przyznajesz. Że popłakałeś się i usunąłeś temat? Druga część na pewno jest prawdziwa a pierwszej można się domyślić
  • Odpowiedz
@Darksed: Oczywiscie k---a bo mi w---------z prawda? Pamiętaj że zawsze znajdzie się większy a tym większym nie muszę być ja :)

Wez k---a skoncz pajacyku i zajmij się sobą. Sam p--------z glupoty i kocopoly p------------z sie do ludzi ktorym gowno mozesz udowodnic (@IntruderXXL) i myślisz, ze jestes jakims guru.

Jak masz jakies grono fanów to tam sie kieruj i niech walą konia na Ciebie w kółeczku z
  • Odpowiedz