Wpis z mikrobloga

wiadomości olx i świety spokój mam


@PanPrezes_PL: od kupujacych na pewno, bo zaden konkretny kupujacy nie bedzie sie bawic w jakies #!$%@? wysylanie wiadomosci - a moje doswiadczenia mowia ze jak ktos nie podal nr tel to znaczy ze to jakas ciota z ktora nie da sie zalatwic sprawy
@PonuryKosiarz: czesto tak, a przede wszystkim na allegro czy w sklepach sie kupuje RZECZY NOWE a olx to glownie uzywki i sprzedajacy czesto nie zamieszcza w ogloszeniu waznych detali, wiec o co bijesz? Jak lubisz byc ruchany przez nieuczciwych to kupuj w ciemno i plac, ale ja wole wiedziec czy na pewno dana rzecz chce kupic aby pozniej nie bylo problemow. Jaki klopot zadzwonic do sprzedajacego zadac NORMALNE pytanie? Normalne, a
@PanPrezes_PL: ale GLUPIA porada, ludzie chca zadzwonic i moga. Czesto pomaga to w sprzedazy bo sie mniej obawiaja czy drugi raz pytaja o to co w opisie. Wyjeb whatsup i po problemie piszacych botow. Zero problemu, problemem jest support OLX i Adyen to sa **** mam zablokowane konto i nikt nic nie wie dlaczego (w sensie sprzedaz przez OLX wysylki, konto normalnie dziala).