Wpis z mikrobloga

Potestowałem na tych słuchawkach i jest nieźle, leciutki lag się czasem pojawi ale to bt audio i tak niestety będzie. Zauważyłem że dość rzadko ale jednak pojawia się trzask w słuchawkach, miałem to w eternalu i call of Juarez na razie. Fajnie że po tylu latach Nintendo odkryło Bluetooth. Można się z nich nabijać ale trzeba też zauważyć że bt audio jest gorszym standardem do gamingowych zastosowań niż dongle usb do PC
PeterPolska - Potestowałem na tych słuchawkach i jest nieźle, leciutki lag się czasem...

źródło: comment_1631705611z12raG2IKaJT7ImPMbUHN7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterPolska: nadal mają Jacka. Wybór jest zawsze dobry. Większość ludzi nie zauważy różnicy w opóźnieniach, ale switch jest przecież dla mas, a nie dla graczy.
Z tego samego powodu ludzie mówią, że Steam Deck to inny rodzaj urządzenia xd
  • Odpowiedz
  • 0
@Izanagi013 dokładnie, ja na siłę próbowałem znaleźć lagi i na upartego rzeczywiście są. W filmach na YT już niczego nie zauważyłem. Co mnie trochę zdziwiło i pewnie wymaga dalszego testowania to brak łączenia z włączonymi słuchawkami po wyjściu konsoli z trybu uśpienia. Muszę je parować ręcznie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterPolska: to łączenie się zawsze jest problematyczne, jak masz wiele urządzeń. Może to kwestia oszczędzania energii, by switch nie szukał słuchawek po każdym uśpieniu?
  • Odpowiedz
  • 0
@Izanagi013 na bank, ciekawe jakie będą mieli dane z telemetrii odnośnie użytkowania bt audio. Możliwe że będzie jak z Mirrors Edge 2, wszyscy darli jape że chcą sequel a nikt tego potem nie kupił.
  • Odpowiedz