Wpis z mikrobloga

Ta wytatułowana w okularach chyba Klaudia? Strasznie zakąpleksiona babka.
#hotelparadise. Zazrości innym kobietom figury i urody. Zawistna baba bez własnego zdania. Jeżeli ktokolwiek jej cokolwiek powie przenosi dalej z prędkością światła- porażka. Do tego wścipska. Niby poprawiała sobie ciało.. jeśli to prawda to są to wyrzucone pieniądze w błoto. Syletka jak u faceta, ktory gdzieś zgubił szyję.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galileon: Zawsze jak ktoś popełnia błędy ortograficzne to mi się przypomina wielki napis z sali od polskiego „Polacy nie gęsi swój język mają” xD Taka dygresja, ale serio widzę teraz ten napis przed oczami na całą ścianę xD
  • Odpowiedz
@Rosalinea: zaraz się okaże że robimy tu fale jak w wojsku albo fuksowke biednym zielonkom. A ja po prostu mam dość tych wpisów naszpikowanych błędami których na FB pelno. Człowiek się na to napatrzy, potem powiela i gardzi sobą.
  • Odpowiedz
@Lolek1011: ja nie dość, że tutaj .... to mam jeszcze w pracy stado dyslektyków. Nawet sobie tablice korkową zawiesiłam i przyczepiam tam wszystkie perełki i to jest prawdziwa „ tablica płaczu” nie chciałabyś jej widzieć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@katarzyn-raz-dwa: u mnie / piszę wyrywkowo/ było:
Przerup godzinowy z Bejrututu
Zapotrzebowanie na velgi do pejota
Godziny montarzó ze Szfeci ( wiem .... nic nie musisz komentować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Napisałabym więcej, ale mnie mój tel nagminnie poprawia ..... boje się, że w słowniku Wikipedii te słówka wylądują :D
  • Odpowiedz