Wpis z mikrobloga

póki nie zacząłem handlować na allegro to nie miałem pojęcia ile osób sprzedaje tylko po to, żeby sprzedawać i te tysiące sprzedanych sztuk to często mają po 50 gr zarobku od sztuki przy towarze za kilkadziesiąt złotych, a ich potężne firmy to jakieś stare rudery i tak ciągną latami bez żadnego rozwoju

#biznes #firma
#allegro
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UFC_Jest_W_Dupie: allegro to rak. Piszesz do śmiecia dlaczego nie wysyła towaru a ten cię zlewa. Zakładam sprawę do allegro i nadal nie odpisuje. Pewnie towaru nie miał ale co tam wystarczyło odpisać. Jak tylko towar dojechał i może wysyłać to trzy wiadomości wysłał żeby spór zamknąć i komentarz wystawić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@sailor_73: nie mam się za bóg wie kogo. Napisałem kiedy wysyłka. Zostałem olany. Wystarczy napisać sorry nie mamy towaru będzie w przyszłym tygodniu. Takie zachwianie jest ok. Uwierz mi założyłem spór bo inaczej się nie dało. Nie po to robię zakupy przez internet unikając kontaktu z ludźmi żeby dzwonić i się prosić o informację. Jeśli ktoś ma na aukcji wysyłka na drugi dzień to niech napisze wiadomość że jest obsuwa i
@matka19002 mogą mieć tak, że przy danym obrocie rocznym hurtownia daje im bonus, np przy sprzedaży 100 sztuk w roku dostajesz od hurtowni w gratisie 10 sztuk, które później podnoszą zysk mimo wcześniejszej sprzedaży później oplałacalnosci