Wpis z mikrobloga

Mireczki, myśle nad zrobieniem sobie prezentu, zastanawiam się pomiędzy kupnem #ps4 pro, a czekaniem na ludzką cenę #ps5. Cyferki znam, ale chętnie usłyszę opinie od użytkowników, faktycznie ps5 jest o tyle lepsza od prosiaka ze warto płacić praktycznie 2x więcej, czy darować sobie i kupić czwórkę?
  • 32
@Jakuptoziomal jak już musisz konsolę sony to bierz ps5, ps4 pro to totalny bubel. Od siebie polecam jednak xbox series x bo microsoft w tej generacji już na tyle odjechał w przód plejke że tylko czekać na upadek sony
@Jakuptoziomal: ewentualnie bierz ps4 fat/pro, potem odsprzedaż z niewielką strata i kupisz ps5 jak będziesz chciał zmiany na lepsze, bo w mity z dostępnością nie wierze, sam miesiąc temu widziałem w sklepie na półce sklepowej konsole
@flisek94 no prawda z exami słabo jeszcze ale zaraz forza i zapowiedziane sporo, no ale konsola to nie tylko exy a we wszystkim innym xbox przoduje
@flisek94 no można sobie tak mówić, na ps4 jeszcze to na mnie działało, ale teraz darmowe remastery i updatey, fps boost, auto hdr, quick resume gamepass nabity z chipsów za darmo na 3 lata, gry micro za darmola premierowo plus co 2 tygodnie nowe gry do gpu, tanie klucze z brazylii, brak regionalizacji gier, możliwość gry na akumulatorkach przez co czas gry na padzie jest 4x dłuższy i coś by się jeszcze
@flisek94 nie dla mnie byczku. Z resztą, biorąc pod uwagę tylko gry to microsoft też u mnie wygrywa, bo nie mają nic w co bym chciał zagrać a będą mieć dopiero jedną grę 2022 i jedną 2023 także no