Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się jak ktoś może być AŻ TAKĄ chodzącą porażką jak Klauno. Wiecie, czasami ktoś jest mniej urodziwy, ale bardzo inteligentny z super poczuciem humoru, albo na odwrót, itp. A ta laska:
- Jest nieatrakcyjna - ok, są różne gusta, na pewno znajdą się jacyś fani jej urody, ale w jakimś stopniu istnieje obiektywna ocena czy ktoś jest jest atrakcyjny czy nie. Tak jak z Hanką z poprzedniej edycji - miała bardzo specyficzną urodę i zapewne znajdzie jakiegoś amatora, ale trudno obiektywnie stwierdzić, że jest atrakcyjną kobietą. No ale ok, to są geny, to nie jest jej wina, w przeciwieństwie do całej reszty jej przewinień.
- Jeszcze bardziej pogarsza sytuację operując sobie co tylko się da. W wieku 22 lat ma napompowane do potęgi usta, nienaturalną sylwetkę prosto spod skalpela, zrobione p----i i poddała się jeszcze co najmniej jednemu tajemniczemu zabiegowi, którego szczegółów jeszcze nam nie zdradziła. Za chwilę będzie wyglądać jak nieudana podróbka Barbie.
- Jest wstrętną, fałszywą żmiją, zazdrosną o praktycznie każdą inną kobietę, obgaduje je z góry do dołu, zarzuca im silikonowe c---i, po czym sama robi sobie to samo - dwubiegunówka? xD
- Jest potwornie zakompleksiona z czego prawdopodobnie wynikają dwa poprzednie podpunkty. Można nad tym problemem pracować i poradzić z tym sobie w inny sposób niż to co ona wyrabia...
- Jest mitomanką, wymyśla sobie, że jest pół-Szwedką i ma ojca Szweda, tylko dlatego, że on w Szwecji MIESZKA. Do tego stopnia, że wymyśla sobie również nieistniejące szwedzkie imię i nazwisko. A wisienką na torcie jest to, że jako miasto z którego pochodzi podaje OSLO, które jest stolicą Norwegii xD Co prowadzi nas do kolejnego punktu...
- Jest po prostu głupia. A uważa się za wielce inteligentną, twierdzi że jako jedyna wie po co się idzie do HP i jak tam wszystkich ograć. I myśli, że głupi jesteśmy my i nie przejrzymy jej i jej kłamstw.
- A no i jeszcze tak na koniec, jak wynika z komentarzy innych wykopków oglądających relacje na żywo z HP, nie umie przestrzegać podstawowych zasad higieny...

Ktoś ma coś jeszcze do dodania? xD

#hotelparadise
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marjaewa: @Opportunist:
Podobają mi się Wasze wpisy.

Wiem, że to nie tag do takich tematów, ale może Was tez zaciekawi.
( nie tak dawno chyba 3 lata temu) Anna Wenta i Natalia Łątkowska opublikowały super artykuł, który idealnie moim zdaniem pasuje do osób typu Klauno.
  • Odpowiedz
@fillmeout: Ogółem to mniej niż urażenie chodzi o to, że mylisz pojęcia i no wychodzisz sama na głupiutką także możesz już teraz też innych poprawiać, że dwubiegunówka to nie krytykowanie kogoś a później robienie tego samego (jak opisałaś na przykładzie Klauno) tylko wahania nastroju od depresji przez euforię (pobudzenie, chęć do pracy, wzmożoną pracę mózgu i kreatywność). Po prostu ten termin nie pasuje do kontekstu. Klauno to hipokrytka, poza tym
  • Odpowiedz
@matsumo: Uważałem ją od pierwszego odcinka za bardzo ładną i fajną dziewczynę. W okularach wydawała się po prostu (jak to ludzie w okularach mylnie wydają się) oczytana xD Ale teraz nie mam oporu napisać, że jest brzydka bo jej charakter w programie jest po prostu brzydki. Normalnie laska nie wyglądająca jak Quasimodo o równych rysach twarzy (może oprócz zbyt dużych nasiąkniętych kwasem ust, ale akceptował bym to w innym przypadku)
  • Odpowiedz
@Rosalinea: Czy Klauno jest narcystką? Nie wiem, raczej bym obstawiał, że to zwyczajnie głupia gówniara i tyle xD Narcyzom bardzo zależy na swoim wizerunku w sensie by być odbieranym pozytywnie, narcyz by przed kamerami udawał ideał człowieka - coś bardziej jak Przemek, o jemu już bliżej do narcyza :)
  • Odpowiedz
@Opportunist: nie narcystyczną osobowosc tylko narcyzm jako patologię społeczną w tym art. opisują. I Klauno moim zdaniem jest przedstawicielką takiej właśnie zwichrowanej społeczności.

„....Coraz mniejszą wagę przywiązuje się do postępowania zgodnie z zasadami moralnymi, znaczenie ma rezultat działania, a nie sposób dążenia do celu.....”
  • Odpowiedz
@Igauana: Szkoda, że zamiast pokazać trochę pokory i przyznać się do błędu, woli zaklinać rzeczywistość udając, że dostaje tylko pozytywne komentarze, nie akceptować nowych obserwujących i dalej promować operacje reklamując filmiki na youtubie ze swoim udziałem o liposukcji ¯\_(ツ)_/¯ Jej zachowanie tylko nakręca dalszą krytykę.
  • Odpowiedz
@Rosalinea: ja też bym nie nazwała tego osobowością narcystyczną, tacy ludzie - wbrew pozorom - wcale nie epatują aż tak podobnymi zachowaniami. Narcyzm jako cechą może prędzej, ja bym się skłaniała bardziej ku temu, że ma jakiś wyimaginowany świat wewnętrzny, który bardzo stara się urzeczywistnic. Wynika to na pewno z kompleksów, odrzucenia, poczucia "zwykłości" zazdrości, co prowadzi do frustracji, która przelewa na ludzi, zwłaszcza tych, których cechy bardzo chciałaby posiadać.
  • Odpowiedz
@little_muffin: tak a na pytania fanów jak zostać piercerem to napisała że najlepiej iść na jakiś kierunek związany z medycyna....bo przecież każdy Idzie na akademię medyczną w celu robienia ludziom kolczyków lol
  • Odpowiedz