Wpis z mikrobloga

Temat trochę inny, ale może ktoś pomoże.
Prowadzę Dom Dziecka dla 14 wychowanków w Kłaju - (niedaleko Niepołomic, Bochni, z Wieliczki czy Krakowa ok 30 min).
Do tej pory aby zmieścić się w budżecie wszystkie remonty robiłem sam, jednak ostatnio mam nawał pracy i nie mogę się wyrobić z pewnymi obowiązkami. Dlatego zwracam się z pytaniem czy mógłby ktoś polecić rzetelne osoby które mogłyby podjąć się zadania – potrzebuje fv.
Prace do wykonania:
demontaż kabiny prysznicowej, usunięcie płytek w obrysie kabiny wraz z GK (gk na stelażu) położenie GK i nowych płytek, montaż kabiny.
Odmalowanie jednego pomieszczenia
wykończenie otworów po montażu nowych drzwi – trzy pary
odmalowanie korytarza jeśli budżet pozwoli

#ddklaj #remontujzwykopem #remont
  • 78
  • Odpowiedz
A nowa wersje wykopu kiedy włączycie?


@Ka4az: A co, już Ci się śpieszy by protestować za przywróceniem starej wersji? ( ͡º ͜ʖ͡º) A tak zupełnie poważnie - musimy zakończyć najpierw trwające testy. Bliżej terminu z pewnością będziemy informować o sprawie.
  • Odpowiedz
@Vittel: Formalnie jest to Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza typu Socjalizacyjnego (kiedyś nazwaliśmy się DD, ale ministerstwo stwierdziło, że ta nazwa źle się kojarzy i podzieliła obowiązki na różnego rodzaju placówki).
Nie jestem tu sam - pracuje u nas sześciu wychowawców i psycholog. Ja poza całą biurokracją pełnię też dyzury wychowawcze - ciężko o rutynę bo ja pracuje w różnych godzinach - czasami nockach - a przy 14 podopiecznych sporo się dzieje.
Na
  • Odpowiedz