Wpis z mikrobloga

Temat trochę inny, ale może ktoś pomoże.
Prowadzę Dom Dziecka dla 14 wychowanków w Kłaju - (niedaleko Niepołomic, Bochni, z Wieliczki czy Krakowa ok 30 min).
Do tej pory aby zmieścić się w budżecie wszystkie remonty robiłem sam, jednak ostatnio mam nawał pracy i nie mogę się wyrobić z pewnymi obowiązkami. Dlatego zwracam się z pytaniem czy mógłby ktoś polecić rzetelne osoby które mogłyby podjąć się zadania – potrzebuje fv.
Prace do wykonania:
demontaż kabiny prysznicowej, usunięcie płytek w obrysie kabiny wraz z GK (gk na stelażu) położenie GK i nowych płytek, montaż kabiny.
Odmalowanie jednego pomieszczenia
wykończenie otworów po montażu nowych drzwi – trzy pary
odmalowanie korytarza jeśli budżet pozwoli

#ddklaj #remontujzwykopem #remont
  • 78
Formalnie jest to Placówka Opiekuńczo -Wychowawcza typu Socjalizacyjnego (kiedyś nazwaliśmy się DD, ale ministerstwo stwierdziło, że ta nazwa źle się kojarzy i podzieliła obowiązki na różnego rodzaju placówki).

Nie jestem tu sam - pracuje u nas sześciu wychowawców i psycholog. Ja poza całą biurokracją pełnię też dyzury wychowawcze - ciężko o rutynę bo ja pracuje w różnych godzinach - czasami nockach - a przy 14 podopiecznych sporo się dzieje.

Na pewno chciałbym
@shaelix92: 14*4=56k miesięcznie.
Z tego utrzymuje 6 wychowawców, psychologa, czyli 7 osób. Niech każda z tych osób zarabia 4k brutto, to już masz 28k. A no i 4k brutto to 4,5k dla pracodawcy, to zostaje 24k. Rachunki sumaryczne na jedną osobę to pewnie ze 250 zł, do tego jedzenie, kieszonkowe, remonty itd. Raczej nie jest to sposób na biznes ( ͡° ͜ʖ ͡°)