Wpis z mikrobloga

Mirki, wezcie poradzcie co mam robic.
Otoz sparowalo mnie z fajna dziewczyna, oczywiscie w opisie zamiescila nazwe swojego insta i nic wiecej, wiec postanowilem ze odwiedze i zobacze co ma ciekawego. Okazalo sie, ze tak jak ja studiuje ten sam kierunek i duzo podrozuje po europie, a dodatkowo jest sliczna i bardzo w moim typie. No i napisalem, oczywiscie na wstepie nie zaczalem od tego ze strasznie mi sie podoba ale nawiazalem do naszego kierunku studiow oraz zadalem jej otwarte pytanie, zeby miala pole do popisu. I co?
Przeczytala i nic mi nie odpisala, ale nie usunela pary. I kurcze to jest ten moment ze nie wiem co mam robic, bo zazwyczaj, jak zdarzaja mi sie takie akcje to od razu usuwam pare po jednym dniu i mam wywalone bo czekaja nastepne w kolejce, ale problem polega na tym, ze ona starsznie mi sie podoba i mam wrazenie ze wyglada na wmiare fajna dzieczyne z charakteru. Napisac do niej jeszcze raz, z pytaniem dlaczego nie dala mi szansy i wyjsc przy tym na desperata czy calkowicie sobie odpuscic i poszukac kogos innego?
Brzydki nie jestem, bo wiele lasek z tindera dawaly mi 8-9/10,wstawilem kilka zdjec z sesji w Wiedniu i Budapeszcie oraz zaznaczylem ze studiuje w USA ,a poza tym mam ponad 196 cm wzrostu. Bylbym wdzieczny za pomoc(,)
#tinder #rozowepaski
  • 7
Macie racje, dzieki za przemowienie do rozsadku. Nie ma co sie spuszczac nad jakas laska tylko wypada wspolczuc bo nie wie co stracila¯\_(ツ)_/¯