Wpis z mikrobloga

@SAVIO_multimedia mam pytanie (z czystej ciekawości), bo odprawiacie co chwilę #rozdajo "swoich" produktów i mnie to nęka:
Dlaczego w XXI wieku sami nie handlujecie tymi gadżetami na swojej stronie w dedykowanym sklepie połączonym z #allegro #amazon etc.?
Z punktu widzenia konsumenta to jest to bardzo słabe wizerunkowo.
Jeśli podoba mi się jakaś podkładka, słuchawki, kabelek czy cokolwiek z waszego asortymentu to link do ceneo jest dla mnie z góry zniechęcający. Jak 90% ludzkości interesują mnie wyłącznie proste, szybkie i możliwie atrakcyjne cenowo rozwiązania. Jak mam szukać uczciwego sklepu na ceneo (pomijanie #morele, #mediaexpert, etc), który nie będzie kosił miliona monet za wysyłkę i najlepiej będzie też dostępny na allegro z opcją smart no to już z góry tracę zainteresowanie zakupem.
Czemu jesteście tak słabo w ecommerce?
#ecommerce #sklepyinternetowe #komputery #informatyka #gadzety
  • 10
@Verbatino w sumie też jestem ciekaw. Kilka razy chciałem coś kupić, ale właśnie przez to się rozmyśliłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zachodni_Wiatr: Mi to nawet ze dwa razy się zdarzyło, że chętnie bym coś kupił... ale zabawy w szukanie sprzedawcy zniechęcają mnie skutecznie.

Być może szukają frajerów z B2B którzy będą sprzedawać te produkty za nich i jest to forma promocji wyłącznie dla sprzedawców :]


@zakoo:
Znam kilka przykładów producentów / importerów którzy śmieją się z B2C i maja się dobrze. Chcą sprzedawać tak a nie inaczej to Ty się im w portfel nie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zakoo: A ja znam przykłady producentów, którzy potrafili obudzić się z letargu i rozszerzyli swoje kanały sprzedaży i im to wyszło na dobre - szczególnie w ubiegłym ciężkim handlowo roku.
Poza tym ja wyłącznie
@Verbatino: Siur, być może odpowiedzą na wykopie z jakich to powodów zdecydowali się na taką a nie inną ścieżkę prowadzenia firmy. Dla Ciebie u niektórych letarg, dla części z nich spokojne funkcjonowanie.
@Verbatino: nie prowadzimy takiego modelu sprzedaży i nie zanosi się na to żebyśmy mieli wejść w handel detaliczny :) Nasz model opiera się o b2b (przez wiele składowych). W zasadzie jesteśmy dostępni w ponad 400 sklepach w samej Polsce, a jeszcze dochodzi rynek europejski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Verbatino z prostej przyczyny. Gdyby sami sprzedawali w korzystnych cenach na allegro to sklepy w obawie przed tym, że popyt przeniesie się z ich sklepów do allegro, przestały by się towarować w ich produkty i padłaby sporą sieć dystrybucji detalicznej.