Wpis z mikrobloga

- Halinka śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Halinka, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten @RenkaRenkeMyje, to taka menda, hipokryta i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to, co tydzień od 2 lat.
- Halinka, bo ja od 2 lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Kojot, a po co Pan Bóg stworzył muchę?
- No właśnie po co? Albo takie stonkę ziemniaczaną, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Halinka ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Renka to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, telewizor ma, komputer ma, konto na wykopie ma, plusy za swoje bezbeki ma. Sam żem widział jak dostawał.
- No szkoda, że ty nie masz tyle plusów.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Dlaczego on taki jest?
- Kojot, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Halinka? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Halinka zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.
#f1
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smutny_kojot: czarna lista nie jest z gumy więc po osiągnięciu jej limitu niestety jestem zmuszony czytać wysrywy niestabilnych emocjonalnie dzieci takich jak ty... Więc łaskawie won z tagu pajacu
@Navrazz: Ale czemu używasz liczby mnogiej? Mam z jednym użytkownikiem małą spinę i sobie dogryzamy. Jak byłem na banicji, to też o mnie pisał na tagu. Więc w czym problem? A że od momentu pojawienia się tu pisze populistyczne bzdety zaprzeczające same sobie, oczywiście później wszystko skrupulatnie usuwając, żeby było spójnie, to nagłośniłem wczoraj jeden z przykładów.
@Navrazz: Wczoraj nawet dodawałem tag #f1spam, ale on nie, więc również olałem. I właściwie na tym wpisie chciałem to zakończyć, bo i tak nie wygram ze szczekającymi dzieciakami, choćbym nie wiem, ile miał racji. #!$%@?ć wykop, tu można tylko trollować i chorągiewkować, bo ludzie tu i tak nie mają honoru.