Wpis z mikrobloga

@amantadeusz tacy jak ty, których mam na czarno, to całkiem pożyteczni idioci. Nie potraficie zrozumieć, że krytyka kapitalizmu nie jest pochwałą socjalizmu, tyle tylko i aż tyle dla was tłoki.
Jak mogę nie krytykować ustroju w którym żyje całe życie za decyzje, za rozwiązania jakie proponuje, za to co mi się w nim nie podoba?
  • Odpowiedz
@FormalinK: Skoro masz mnie na czarnej liście, to czemu kradniesz moją cenną uwagę swoimi nic nie wnoszącymi postami?

Na wykopie są ludzie wychwalający Stalina, Mao, Dzierżyńskiego, ZSRR, PRL, Kubę, komunistyczną Kambodżę. Domagający się masowego rabunku 'bogaczy', wprowadzenia socjalizmu. Uważających Katyń za robotę Niemców, a wielki głód na Ukrainie za mistyfikację kapitalistów. Więc z łaski swojej zawrzyj gębę, skoro nie rozumiesz nawet sensu tego wpisu i z czego tu się śmiejemy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@FormalinK: bóldupienie, że ktoś jest "niesprawiedliwie" bogaty, a ty w sumie też jesteś w skali całego świata, ale chętnie za nic dostałbyś więcej z cudzego majątku tu nie krytyka kapitalizmu, a manifest głupoty.
  • Odpowiedz
@amantadeusz Ach ty ciekawa osobliwości, idąca dalej w narrację, że ktokolwiek poważnie patrzący na problemy kapitalizmu jest w stanie wychwalać zbrodnicze reżimy. Ale fakt faktem do twojej narracji to pasuje.
  • Odpowiedz
@FormalinK: Stary ale na tagu byli Stalinisci i Maoisci oraz obecnie syndykalisci, ankomy ktorzy chca rewolucji, wywlaszczenia...nie reformy. Socjademokratow tu jak na lekarstwo
  • Odpowiedz
Zawsze bawi mnie ta skrajnie lewicowa infantylność w pojmowaniu rzeczywistości. Walka o równość przez wprowadzanie podziałów i grup uprzywilejowanych. To dziecinne marzenie, że ktoś tam się nimi zaopiekuje. To, że pieniądze biorą się z powietrza. Byłoby to nawet śmieszne gdyby oni nie brali tego tak na poważnie.
  • Odpowiedz