Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
657 136 + 102 + 6 + 6 + 30 + 30 = 657 310

W tygodniu krótsze wycieczki, chciałem m.in. zrobić nową wersję zdjęcia w tle na wykopie, nie udało się powtórzyć tego samego, ale i tak jest nieźle.

W sobotę fitting w Velolabie, w sumie potwierdziło się wszystko to co mi się wydawało lub wiedziałem:
- mam sztywną dolną część pleców, przez co pozycja jest wyprostowana, a kości kulszowe wiszą w powietrzu. Po zmianie siodełka na San Marco Aspide Wide 150mm z DZIUROM jest trochę lepiej
- rower dobry na wielkość ale trochę za długi, do skrócenia mostek 120->100mm, sztyca bez offsetu, żeby siodełko poszło 1cm do przodu. Siodełko zmieniłem na miejscu. Pewnie jak bym był bardziej elastyczny to byłoby mi wygodniej i rower niekoniecznie byłby za długi
- generalnie oprócz pleców to brak większych asymetrii czy dysproporcji
- lekko krzywo prowadzę lewe kolano co ma być zniwelowane podkładką pod blok
- ból kolana raczej niezwiązany z rowerem, pani fitterka po przejrzeniu wyników trzech badań z zeszłego roku, które są mocno niejednoznaczne stwierdziła, że może to być jednak uraz łąkotki, co może skończyć się zabiegiem... no cóż liczę się z tym, że ponowię badania i wyląduję pod skalpelem
- podsumowując rower prawie dobry, a do zmiany i tak: siodełko, sztyca, mostek, bloki bo już zniszczone no i kiepskie buty bo bez regulacji bloku przód-tył xD Będzie co upgradować w najbliższej przyszłości

W niedzielę wybrałem się po kwadraty, miało być tak ze 130km, ale jak zwykle wyjechałem w południe zamiast o 9. Dwa razy zmokłem do suchej nitki, ale jak jest ciepło to zupełnie mi to nie robi. Szkoda tylko bolida i szimanochów, bo ujeby + deszcz, powodują że piach jest wszędzie, hamulce szorują, a napęd smarowany squirtem błagał o powrót do domu. Z samego roweru jestem mega zadowolony, czołg który przez wszystko przejeżdża, #roadplus z oponami 30c to był idealny wybór dla mnie.

Max square: 15x15
Max cluster: 407 (+24)
Total tiles: 2305 (+26)

#rowerowyrownik #kwadraty #bikefitting

Skrypt | Statystyki
puchacz22 - 657 136 + 102 + 6 + 6 + 30 + 30 = 657 310

W tygodniu krótsze wycieczki...

źródło: comment_1631522626aidyPb1vfhfs9gYpzxwdfA.jpg

Pobierz
  • 3
@puchacz22: Ta kałuża na zdjęciu na stravie to za Ulkowami? Ja jechałem tam miesiąc temu, trochę przejechałem a trochę przepchałem rower przez ten fragment drogi, by zaraz wjechać na podjazd z mokrej gliny (na Klępiny), gdzie nawet iść się nie dało. Do teraz mam resztę błota w blokach na butach i w zakamarkach ramy :D
@puchacz22 Uwierz, byłem tam jeden raz, a zapamiętałem ten odcinek właśnie przez przedzieranie się przez tę kałużę, gzy że stajni obok i gliniasty pojazd... tyle szczęścia na tak krótkim odcinku.