Wpis z mikrobloga

Orientuje się ktoś kiedy i gdzie najlepiej szukać promocji na kosy spalinowe? Miałem okazję kosić nową kosą NAC i nigdy więcej! Nie chcę typowego, taniego chinola z marketu. Wstępnie upatrzyłem firmę Stiga. Szukam czegoś poniżej 1000 zł., więc Stihl i Husqvarna raczej odpadają.
#ogrodnictwo #ogrod #dzialka #trawnik #stiga
  • 7
@Silvanesti: kosę #nac pożyczyłem od teścia. Szelki niewygodne, nieporęczny karabińczyk do zaczepiania kosy, nie wiem jaką miał moc ale nie radził sobie z trawą po której dziesięcioletni Stihl szedł jak po maśle. Ta kosa była już 2 razy w serwisie, a mimo to nadal nie odpala jak jest ciepła. Jak zaczniesz kosić kosić, to już lepiej jej nie gasić.
@inko-gnito no coś o tym wiem, miałem możliwości pracować na nac, echo, stihl i mam podobne odczucia. Nac jest dobry jak nie masz więcej niż 5 stówek i nie planujesz w przyszłym sezonie wskrzeszac tego padła. Albo jak lubisz się #!$%@? i zamiast jednego zamachu poprawiać po 2/3 razy bo trawa pokonała naca xd
@inko-gnito czeski producent, znajomy ma od nich glebogryzarkę i sobie chwali, widywałem też ekipy kosiarzy czy to na pasach zieleni czy osiedlach co mieli od nich sprzęt (kosy czy dmuchawy) więc chyba z jakością ok. Sam w najbliższym czasie planuje zakup piły gałęziówki i na 90% skorzystam z ich oferty.