Wpis z mikrobloga

@szuineg: router kilkuantenowy z tzw. MIMO ? może też być tak, że sąsiad obok ma wifi na tym samym kanale i zwyczajnie mocniejszy sygnał zakłóca Twój. Opcja do testu inaczej ustaw anteny, jesli router ma zewnętrzne
@Mixterek: co do jakości routera, mieszkanie na 4 piętrze, na rzucie na lewo za salonem jest balkon i od tamtej strony na parkingu łapię zasięg z routera.
Co do ścian to zauważ, że salon jest nią właśnie oddzielony od routera, a zasięg jest tam dobry.
@Nithak: ma 4 anteny, ale ich ułożenie nie ma znaczenia, są dwie mocne sieci od sąsiadów, ale na innym kanale.
Powiem, że mnie to osobiście rozwaliło, że z jednej strony to tak oczywiste, a że przez rok nie wpadłem na rozwiązanie ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: no to postawił bym router na szafie, chyba że zabudowana na całą wysokość. Dość ciekawe w sumie z tymi lustrami :p też bym nie wpadl
@Muci3k na całą wysokość i szerokość, najgorsze że ta jest światłowód i switch. Mogę jeszcze router przenieść do jakiegokolwiek pokoju, ale chcę żeby całość była w jednej sieci na tym routerze, a nie na sprzęcie dostawcy netu.