Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do wszystkich ale przede wszystkim do covidiotów bo może między wami znajdzie się jakiś mONndry co mi powie kiedy pierwszy raz oficjalnie została użyta nazwa COVID-19 ? Podpowiem: początek 2020! A teraz podam 2 ostateczne dowody na to że to było planowane od bardzo dawna a przynajmniej jak wskazują dowody od 2015 bo w tym roku pierwszy raz wpłynęło zapytanie o patent na diagnostykę COVID-19 przez Rothschilda. https://pubchem.ncbi.nlm.nih.gov/patent/US-2020279585-A1 Drugi dowód to bank światowy i 2017 https://web.archive.org/web/20200905210427if_/https://wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/ALL/year/2017/tradeflow/Imports/partner/WLD/nomen/h5/product/300215
#koronawirus
  • 23
Mam pytanie do wszystkich ale przede wszystkim do covidiotów bo może między wami znajdzie się jakiś mONndry co mi powie kiedy pierwszy raz oficjalnie została użyta nazwa COVID-19 ? Podpowiem: początek 2020! A teraz podam 2 ostateczne dowody na to że to było planowane od bardzo dawna


@Verdino: Tak to jest jak się podpuszczone żółtymi napisami ludzie biorą za rzeczy, o których nie mają pojęcia.

Szurasku, nie masz żadnych ostatecznych dowodów
Drugi dowód to bank światowy i 2017


@Verdino: Jeszcze pocisnę twój drugi "dowód" (XDD).

Link prowadzi do archiwum. Co ciekawe, strona wciąż działa: LINK.
Wprawne oko foliarza na pewno w mig zauważy, że zamiast "COVID-19 Test kits (300215)" na aktualnej stronie można przeczytać "Medical Test kits (300215)". Spisek jak nic. Tutaj foliarski mózg już jednak dostaje drgawek powodując zakończenie "analizy" i niepotrzebne oddanie moczu z ekscytacji - w końcu reptilianie
@instalacja: No właśnie widzę twoje czytanie ze zrozumieniem bo co zmienia „priorytet” i „zgloszenie” jeśli tu chodzi o datę? Jeśli wczoraj ci napisałem covidioto a dziś dzbanie to gdzie różnica ... a dalej się orasz bo fakt jest taki ze bank światowy w 2017 używał nazwy z przyszłości a w 2020 zmienił ja a pytanie covidioto/dzbanie było „kiedy pierwszy raz oficjalnie użyto nazwy COVID-19
No właśnie widzę twoje czytanie ze zrozumieniem bo co zmienia „priorytet” i „zgloszenie” jeśli tu chodzi o datę? Jeśli wczoraj ci napisałem covidioto a dziś dzbanie to gdzie różnica ... a dalej się orasz bo fakt jest taki ze bank światowy w 2017 używał nazwy z przyszłości a w 2020 zmienił ja a pytanie covidioto/dzbanie było „kiedy pierwszy raz oficjalnie użyto nazwy COVID-19


@Verdino: Serio masz coś z głową.

Data zgłoszenia
tu masz dzbanie aktualną stronę i zobacz co tam jest napisane na samym dole i odpowiedz mi na pytanie! Po hui zmieniali po 3 latach? https://wits.worldbank.org/trade/comtrade/en/country/ALL/year/2017/tradeflow/Imports/partner/WLD/nomen/h5/product/300215 Ugotuj se bigosu


@Verdino: Czubku, wkleiłeś dokładnie ten sam link co ja XD Śmieszny jesteś, szurasku.

Na samym dole jest "Please note: Exports is gross exports and Imports is gross imports". No, szokujące. Napisz jak człowiek bez ciężkiego upośledzenia o co ci chodzi albo zamilcz.
ty to debil jesteś!


@Verdino: No, to mnie przekonało - w końcu wiele na to wskazuje: potwierdzanie jakichś urojeń, nieumiejętność czytania... a nie, to ty.
XD

Pewnie byś matkę zabił by utrzymać twoją wersje zdarzeń ...


@Verdino: To jest argument za...?


No z pewnością się odniosłem do tego co przytoczyłeś ...


@Verdino: No właśnie nie. Nijak się nie odniosłeś do tego co napisałem. Piszesz, że jestem debilem, coś o
@Verdino: I to już?
To co wkleiłeś pokazuje, że nazwa COVID-19 istnieje w domenie publicznej co najmniej od 11 lutego 2020. Wniosek patentowy z COVID w nazwie, na który się powołujesz i który określasz jako dowód (w sumie nie wiadomo na co) został złożony 17 maja 2020. Ponad trzy miesiące później.

Może masz problem ze zrozumieniem kalendarza czy związków przyczynowo-skutkowych?
Tego też uczą w szkole podstawowej, więc moja porada wyżej wciąż
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Verdino: @instalacja:
method is provided for acquiring and transmitting biometric data (e.g., vital signs) of a user, where the data is analyzed to determine whether the user is suffering from a viral infection, such as COVID-19

Albo ja głupi jestem ale z poświęcenia moich 2 min życia to wywnioskowałem że rotschild pracował nad metodologia badania osób pod względem zarażenia się "wirusem" i mając teraz do czynienia z wirusem covid19 do
Albo ja głupi jestem ale z poświęcenia moich 2 min życia to wywnioskowałem że rotschild pracował nad metodologia badania osób pod względem zarażenia się "wirusem" i mając teraz do czynienia z wirusem covid19 do tego się to stosuje?


@bear2112: Nie jesteś głupi i masz rację. Ku zaskoczeniu szurów, metody wykrywania wirusów nie powstały przy okazji COVID-19, wcześniej też robiono takie badania. Szok pod folią @Verdino spowodowało to, że można do nich