Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Słuchajcie mirki, ogółem 16lvl here i jest sobie w klasie taka laska. Jak na moje niezła petarda. Mam okazję pogadać z nią od czasu do czasu a coraz częściej bywa tak że siedzimy razem na lekcjach. Jak na mnie patrzy to raczej się uśmiecha zamiast mieć odrazę na twarzy. Jeszcze nigdy nie miałem dziewczyny i chętnie bym spróbował jak to smakuje. Nie uważam jakobym był jakiś brzydki ale do tego CZADA jak wy to mówicie i tak mi daleko. Za to ubieram się spoko i mam swój styl. Jest kilka różnic między mną a nią: różni nas charakter. Ja jestem bardziej ułożony i spokojny ona natomiast często wybywa na miasto oraz z tego co się dowiedziałem po godzinach lubuje się we wszelkiego rodzaju używkach (potocznie patuska) a ja zdecydowanie nie jestem fanem takich rozrywek i znam inne przyjemności. Do tego cały czas klei sie do najpopularniejszego gościa w klasie (który co ciekawe już ma dziewczynę), on też niejako stoi mi na drodze. Z pomniejszych to inny gust muzyczny. Ja słucham amerykańskiego rapu ona natomiast polskiego którego nie znoszę. Srednio też widzę ewentualność w której zmienia się ona dla mnie i tutaj mam pytanie...
Czy uważacie, że warto z nią coś ten teges? Ja mam mętlik... Z jednej strony odrzucają mnie pewne problemy jakie mam z jej zachowaniem i stylem bycia z drugiej nie mogę się na nią napatrzeć i chcę jej wiecej. Co robić? Jak żyć? Może ktoś z was miał podobne doświadczenia? W takim razie liczę na rady ( ͡° ͜ʖ ͡°) wypowiedzcie się: Szarpać czy lepiej odpuścić i znaleźć inną?

#zwiazki #rozowepaski #milosc #licbaza #dziewczyny

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #613bcbd25fb896000a00526c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
Nie uważam jakobym był jakiś brzydki ale do tego CZADA jak wy to mówicie i tak mi daleko.


@AnonimoweMirkoWyznania: wyłącz wykop, 16 lat to nie jest czas na rycie bani tutejszą projekcją świata przegrywów.
Pożyjesz to zobaczysz, że schodzi się z ludźmi nieperfekcyjnymi i przez rozmowy stają się 10/10, a różny gust muzyczny czy połączenia ekstrawertyk-introwertyk to norma i ludzie mimo takich "gigantycznych" różnic świetnie się dogadują :)

Po prostu bądź
@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopcze, masz 16 lat, wyłącz wykop, odstaw internet, weź koleżankę na spacer po parku czy też zaproś ją na piwo w plenerze, poznasz ją lepiej to się dowiesz, czy ci z charakteru też odpowiada. Nie bierzesz z nią ślubu tylko poznajesz lepiej koleżankę ze szkoły. Gust muzyczny nie ma żadnego znaczenia w relacjach międzyludzkich, tak samo jak przegrywowe bajdurzenia o czadach, normikach i szczękach, wyłącz to póki ci do końca
SycącaUkochana: @pianinka: Yhy, tak gust muzyczny nie ma znaczenia, a potem sytuacja w życiu codziennym:
- Kochanie weź wyłącz ten rap, bo nie mogę już tego słuchać
- Coś ty powiedziaaaaał??! HA! DZWONI PAPUGA! HAHA! #!$%@? TABALUGA!
- Wyłącz to
- EJ #!$%@? NIE BĘDZIESZ MI MÓWIŁ CO MAM ROBIĆ CO! KRÓLOWA BALUJE HELOŁ

Inna sytuacja:
- Kochanie puszczę muzykę, bo tak jakoś cicho
- Okej
- *Włącza kawałek rockowy*