Wpis z mikrobloga

@eternit_nie_wybacza: Kup sobie trylogię na GOGu, jest po polsku, z legendarnym lektorem. Najlepiej kup sobie klucze na stronach typu G2A, Eneba, Muve, są po parę zł od gry. Graj chronologicznie bez modów lub z modami graficznymi, np. Cień Czarnobyla z Autumn Aurora, Czyste Niebo z Complete i Zew Prypeci z Atmosfear i Absolute Nature. Mnie się one najbardziej podobały, oprócz grafiki eliminowały najpopularniejsze błędy w grze. Powodzenia.
@eternit_nie_wybacza: To nie tyle co mod co cała samodzielna gra. Tak jak Call of Chernobyl łączy wszystkie mapy, włącznie z wyciętymi w jedność i zachowuje elementy rozgrywki z trylogii, tak Anomaly rozwija je jeszcze dalej. Do tego Anomaly ma niesamowitą ilość modów rozbudowujących grę, także rozrywka jest na godziny. Ale licz się z tym że bez znajomości trylogii będzie ci dziwnie łazić po mapie, nie wiedząc kim jest ten Strelok, czy
@eternit_nie_wybacza: ściągnąłem szybko shadow na steamie, nic nie zmieniałem i jest po rusku z lektorem jak należy ( )

Modów nie sprawdzałem bo nie ma warsztatu na steamie, ale moim zdaniem powinny działać