Wpis z mikrobloga

Hmmm czemu lekarze, pielęgniarki i ratownicy, którzy w większości na co dzień spotykają się z ludzkim cierpieniem i śmiercią i są bardzo obciążeni psychicznie, nie mająrocznego płatnego urlopu na poratowanie zdrowia. A srakotłuki z szkół co dyktują z zeszyciku notatki pamiętające jeszcze Gierka mogą o taki urlop wnioskować, urlop płatny z naszych podatków.

#polityka #polska #protest
  • 13
@Greg36: A dlaczego pani Halinka, która pracuje w warzywniaku i codziennie musi oglądać mordy Polaków nie ma urlopu na poratowanie zdrowia, aby odpocząć na Karaibach od tego syfu (zarabia minimalną, więc stać ją na to)?

Pomyśl o tym.
@2aVV: Nie twierdze że tylko lekarze powinni mieć coś takiego, zastawia mnie po prostu czemu jedyny zawód publiczny którego to dotyczy to nauczyciele xd
@Greg36: Bo to jedyny zawód, który nie przeszedł dekomunizacji i dalej jedzie na PRLowskich przywilejach.

A twój wpis jednoznacznie wskazywał, że pracownicy medyczni to jakiś wyższy poziom rozwoju niż pozostały motłoch.
A dlaczego pani Halinka, która pracuje w warzywniaku i codziennie musi oglądać mordy Polaków nie ma urlopu na poratowanie zdrowia, aby odpocząć na Karaibach od tego syfu (zarabia minimalną, więc stać ją na to)?


@2aVV: XD To jest tak kretyńsko głupie, że się dobre 5 minut zastanawiałem czy w ogóle na to odpisać. No bo wiesz, tak jakby może zdziwić cię fakt, że poziom stresu czy odpowiedzialności pomiędzy pracownikiem służby zdrowia
zamiast próbować w drugą stronę, to standardowo ciągną za nogi na dno.


@lemek3: Podczas likwidacji gimnazjów i później podczas strajku nauczycieli pod koniec roku szkolnego gorąco popierałem podwyżki dla nauczycieli, tak aby mieć tam wykwalifikowaną kadrę pod warunkiem że w kosz pójdzie karta nauczyciela.

po prostu praca z dziećmi jest dość męczącym i stresującym zajęciem


I stąd moja refleksja na ten temat podczas protestu służby zdrowia, bo uważam że praca lekarza,
@lemek3: Straszna odpowiedzialność, jak ktoś zdechnie to trzeba będzie przerwać drzemkę.

Popracowałbyś jeden dzień na stoisku mięsnym w hipermarkecie i wywozili by cię w kaftanie bezpieczeństwa na dwutygodniowa obserwacje.

A tak poza tym to wszyscy mają w życiu lekko i przyjemnie, tylko "służba zdrowia" się zaharowuje za grosze.
Straszna odpowiedzialność, jak ktoś zdechnie to trzeba będzie przerwać drzemkę.


@2aVV: Jaki rozum taka mowa ()

Ty to #!$%@? musisz mieć zajebiście silną psychikę, krew, flaki i śmierć to dla ciebie codzienność, prawie jak #!$%@? zakupy w biedrze, no ja #!$%@? ()

----------

@Greg36: Znaczy pracownicy medyczni tez mają jakieś tam przywileje, właśnie choćby ten dostęp do psychologa, natomiast
@lemek3: W przeciwieństwie do ciebie nigdy na PiS lub Korwina nie głosowałem.

I oczywiście wszyscy lekarze i wszystkie pielęgniarki, i cała pozostała reszta codziennie ma do czynienia z "krew, flaki i śmierć".

Żyj w swojej bajce i niech cię kolejne rządy jak najgłębiej ruchają w dupę aby lekarzom żyło się jeszcze lepiej.
Żyj w swojej bajce [...]


@2aVV: XD Ja żyje w bańce... Powiedział Typ, któremu się chyba wydaje, że lekarze i pielęgniarki, to sobie głównie siedzą i patrzą w sufit i okazjonalnie obrzucają się zbyt durzą ilością pieniędzy, a jak komuś się "dednie" to #!$%@? chodzą razem na jakieś dzikie spotkania, gdzie urządzają konkurs na to, kto lepiej będzie imitować śmiech złodupca z filmów o bondzie.

Weź Ty się rozpędź i zrób
@lemek3: Chciałbym wierzyć w to, że jesteś osobą ubezwłasnowolnioną i nie spotkam cię nigdy na ulicy.

Ale 35% PiSu sugeruje, że tacy idioci jak ty otaczają nas z każdej strony.

Idź do najbliższego szpitala i zanieś im bułkę z pasztetem, niech biedacy zaznają trochę luksusu i chociaż nie będą mieli czasu jej zjeść to przynajmniej poczują zapach luksusu, którego nigdy nie zaznają.