Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: To jest generalnie ciekawe zjawisko te wszystkie agencje. Czemu ludzie nie chcą brać za siebie odpowiedzialność jak cywilizowany człowiek i ogarnąć sobie pracę, język, mieszkanie, podatki i ogólnie życie samemu? To jest dla mnie abstrakcja, żeby jakiś k---a pośrednik z agencji mną dyrygował i ogarniał mi życie xdddd
  • Odpowiedz
@Obserwator91: To jest zmowa pracodawców i agencje to tylko efekt uboczny. Ma być tak żeby każdy robol c---a zarabiał w zakładzie np. 10€ więc agencje są słupami do przysyłania i wynagradzania ludzi żeby lokalni niewolnicy nie strajkowali że nowi mają więcej - nowi są inaczej opłacani i pozbawieni benefitów żeby tych co dziadują w zakładzie od 20 lat nie bolało
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Jestes pierwszą osobą która w logiczny sposób uzasadniła mi istnienie tych całych agencji. Za każdym razem jak widzę jakiś post lub pytanie o pracę przez agencje to się łapie za głowie i myślę czemu ci ludzie są tak z-----e że sami się pchają w te agencje, ale masz rację. To co piszesz ma sens
  • Odpowiedz
@Obserwator91 w UK i NL nie było praktycznie szansy na ogarnięcie pracy bez udziału agencji. Nawet jak po znajomości moje CV powędrowało do dyrektora, to zadzwonili do mnie z agencji, żeby umówić rozmowę. Wiele firm nawet nie posiada działu HR dla szeregowych pracowników.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama:

tak abstrahując od samej pracy i od ogłoszenia, zobaczyłem filmik podlinkowany i mam pytanko, może ktoś będzie wiedział. Co to za n------k powoduje tak że człowiek zastyga w nienaturalnej i niewygodnej pozie?
  • Odpowiedz