Wpis z mikrobloga

Dziś wróciłem z wakacji, między innymi 4 dni spędziłem w Szczecinie. Jest to 8 z 10 największych polskich miast które odwiedziłem i na pewno Szczecin zapamiętam jako miasto z najgorszym transportem publicznym. Duże odległości do przystanków, awarie, a pojęcia punktualności nie znacie. O ile okolice centrum ujdą, tak komunikacja pomiędzy lewa a prawą stroną Szczecina to dramat. Żaden autobus pospieszny którym jechaliśmy nie trzymał się rozkładu. Pytamy kierowcy o której odjeżdża, jego odpowiedź "Nie stałem od czwartej, nie wiem". XD #szczecin
  • 13
i tak tutaj na tagu powiedzą że Szczecin ma zajebista komunikację


@karol1213: Nie powiem bo nie jeżdżę komunikacją. Szach mat.
Op chyba nie wziął pod uwagę remontu na wylocie i wlocie z prawego na lewy brzeg, rozkopane są wszystkie dojazdy włącznie z wjazdem do miasta a potem już w centrum rozkopane torowiska. Że to jeszcze działa to i tak sukces.
To nie obrona tylko rzeczywistość. Sam kur...wa w korkach z innymi
@karol1213: Akurat jak na możliwości finansowe miasta i powierzchnię to komunikacja w Szczecinie nie jest zła. Może nie zajebista ale na pewno do złej mu daleko.

Inna sprawa, że @wykopowajulka15: wybrała chyba najgorszy możliwy czas bo jest remont na remoncie i siłą rzeczy w takich warunkach nie da się zapewnić sprawnej komunikacji. Przed tym armagedonem było spoko jeśli chodzi o komunikację i jak tylko ten nawał remontów się skończy znowu