Wpis z mikrobloga

Na szwedzkiej stronie znalazłam coś o dzikiej karcie w przetłumaczeniu to
: "W środku całego dramatu, nowi uczestnicy Dzikiej Karty będą regularnie meldować się i mieszać w garnku, gotowi upiec cokolwiek i wszystko w hotelu, aby dostać się do finału. "
"Podobnie jak w poprzednich latach, w tym sezonie do hotelu powróci kilku uczestników z przeszłości, po jednym na każdy tydzień. Nowością w tym roku jest jednak to, że starzy zawodnicy, którzy się meldują, nazywani są "Dzikimi Kartami". "
#hotelparadise
  • 18
@iislsz: Hhmmm z tego co mi świta ze story to w trakcie 3 sezonu kojarzę ze w pewnym momencie na Zanzibarze był Kidler, Domi, Ata i chyba jeszcze ktoś. Czyżby to ich przywrócili wtedy?
@DailyPunch: ale mi chodzi o tą zdrade..Teledysk kręciła nie zaraz po 3 edycji? Ponownie tam jechała? poza tym piszesz , że zdradziła Simona z chłopakiem z którym była w parze...dlatego pytam czy nie z Simonem w parze była
@crazy_frog: już wyjaśniam. Jak jeszcze trwała emisja 3 edycji tu na tagu zaczął wypowiadać się brat Simona. Oskarżał Bibi, że ona jest odpowiedzialna za rozstanie z Simonem już po zakończeniu 3 edycji (nie w programie). Jeśli więc, kręciła teledysk w okolicach marca hipotecznie mogła być tą dziką kartą 4 edycji( czyli nowym uczestnikiem). I może coś tam odwaliła????To tylko domysły