Wpis z mikrobloga

Wie ktoś gdzie można Shang-Chi po Polsku obejrzeć w necie? (nawet nagrane kamerą z kina, napisy, dubbing cokolwiek link do cda gdziekolwiek).
Dla wszystkich tych co będą pisać, żebym poszedł do kina. Chciałbym w #!$%@? tylko problem jest taki, że najbliższe kino gdzie grają Shang-Chi mam około 70 km stąd, bo mieszkam na zadupiu i jeżeli już są kina w pobliżu to grają jakieś bajki.
Sam nie chce jechać nikt oprócz mnie nie chce jechać, bo wolą czekać na Spidermana.

#filmy #shangchi #marvel #torrent #filmyonline #cda #zalukaj #rarbg #kino #mcu #seriale #serialeonline #spiderman #ironman #spidermannowayhome #avengers
  • 19
  • Odpowiedz
@kamilkczyk: musisz poczekać raczej, ale stary... byłem na tym filmie w kinie i to jest film z rodzaju który trzeba zobaczyć na dużym ekranie. Spora część efektów uzależniona jest od jakości obrazu jaki posiadasz, a jak będziesz miał jakieś sd to trudno o satysfkację z filmu. Polecam albo poczekać na hd albo pojechać te 70km bo imo to jeden z lepszych filmow marvela ( obok doktora strange)
  • Odpowiedz
Chciałbym w #!$%@? tylko problem jest taki, że najbliższe kino gdzie grają Shang-Chi mam około 70 km stąd, bo mieszkam na zadupiu


@kamilkczyk: jak to nie masz samochodu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz