Wpis z mikrobloga

Tak jak można było się spodziewać, już zaczynają podgrzewać temat Jarosława Jarząbkowskiego w MMA. Jak ktoś chce sobie przeczytać, to na głównej stronie sport.pl wrzucili newsa pod tytułem "KSW SZYKUJE PRAWDZIWY HIT!!".
Zaznaczam, że to tylko moje zdanie i taki jest mój charakter, ale szkoda, że z takiego super-ziomka i dobrego streamera, Pasha został jednym wielkim banerem reklamowym. Pewnie wyjdzie do walki z całymi plecami z napisem BRUK BETU czy innych Orlenów, wspominając przy tym o niesamowitym działaniu energetyków i super odżywce na kreatynie od Olimpu.

PS. Może przemawia przeze mnie nostalgia do starych czasów, ale gwarantuje Wam, że nie chodzi o zazdrość. To po prostu żal i tęsknota :- (
#csgo
  • 3
@nutpr0: dokładnie tak, ale przeczytaj ten tekst ze sport.pl... typowe grzanie tematu przed pseudo 'hitem' i do tego wrzucili kilka słabych wypowiedzi
@mis177: a to akurat było ciekawe, że z całej ekipy emeritos to pasha ma najmniej widzów- nawet Saju miał od niego więcej ostatnio. Jarek koło 400-900 osób, a to jedyna osoba z tej ekipy, która ma fanbase zagraniczny.