Wpis z mikrobloga

@radek7773: I tak cud, że w ogóle coś takiego pokazali. Zwykle z TVP można się dowiedzieć, że ludzie mają tylko jeden słuszny punkt widzenia na całym świecie, tylko czasem władze są przeciwko.
  • Odpowiedz
@radek7773: Mnie ciekawi co kryje się pod hasłem "pod pewnymi warunkami", bo to równie dobrze może być aborcja na życzenie do 12 tygodnia ciąży lub aborcja tylko w przypadku zagrożenia życia matki. Szerokie widełki. xd
  • Odpowiedz
@SKYFander: ja #!$%@? ale mam z was beke xD ogladacie porpagandowy kanal sponsorowany przez panstwo i sie dziwicie ze uprawia pro partyjna propagande, nastepnie wejdziecie na tvn/polsat/gw i bedziecie sie dziwic ze uprawiaja propagande przeciwko parti rzadzacej? Dajcie se siana, serio... Juz #!$%@? od niektorych ludzi, ktorym media tak spraly lby, ze jestem zszokowany ze mozna tak bezkrytycznie lykac propagande i miec sie za obiektywna osobe xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@radek7773: Czyli 80% ludzi jest za, czyli prawacka mniejszość terroryzuje większość ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdzież to jest TOLERANCJA wobec większości którą się podtarł niedawno Czarnek? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz