Wpis z mikrobloga

  • 1
Od jakiegoś czasu teraz coraz częściej mam coś takiego co nigdy o tym nie słyszałem. Często miewałem paraliz senny, ale od pewnego czasu np przed chwilą orientuje się, że jestem w śnie, ale nie mogę się z niego wybudzić, a jak myślę, że się wybudziłem to budzę się w innym śnie i to nie jest na zasadzie jakiegoś świadomego snu, że robisz co chcesz. Jedynie wiem, że śnie, ale nic nie kontroluje i chce się wybudzić. Jak wydaje mi się, że się obudziłem jestem w innym miejscu i tak parę razy. Dziwi mnie, że to się dzieje też nie całą godzinę po położeniu, a nie zasypiam od razu, to jakieś halucynacje?
#pytanie #medycyna
  • 5
  • Odpowiedz
@vrohn: Zdarzyły mi się kilka razy takie sny gdy byłem przemęczony, skoro u Ciebie występuje to regularnie to pewnie masz jakieś zaburzenia. Zbadaj sobie sen jakimś smartwatchem to zobaczysz ocb
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@lujemujedzikieweze dzisiaj ogólnie dziwna bo obudziłem się 10 po północy a poszedłem spać 11.30 jeszcze o czymś myślałem przed snem to wydaje mi się, że mogłem zasnąć jakoś 11.45 11.50 a chyba tak szybko nie ma się snów. Dlatego mi przyszły do głowy jakieś halucynacje. Dziwna akcja ostatnio
  • Odpowiedz
  • 1
@vrohn najprawdopodobniej jesteś obiektem zainteresowania jakiegoś demona. Jeśli nie możesz sie wybudzić z tego typu snów to raczej nie jest on przyjaźnie nastawiony. Za jakiś czas moze zrobić sie serio nieprzyjemnie, nie tylko w snach, lepiej uwazaj
  • Odpowiedz