Wpis z mikrobloga

@Rafonixkozak2008Pl:
Dowodów ogólnie jest dużo, wystarczy tylko zrobić research internetu. W sumie nic nie powstrzymuje mnie, żeby pokazać całą wersję wypowiedzi JustaOrlika na temat Gurala.
Teraz pokażę całość, ale nie traktuj tego jako 100% że on pisze prawdę. Prawdą jest to, że najwięksi donejtorzy streamerów płacą im za kontakty z młodymi dziewczynami w wieku na granicy legalności. Zasada jest prosta. Taki streamer szybko zdobywa zaufanie dziewczynki, ona sama się kontaktuje z
Pobierz snierzyn - @Rafonixkozak2008Pl: 
Dowodów ogólnie jest dużo, wystarczy tylko zrobić r...
źródło: comment_1631219828F9HqzzGHAqL0VoTW6DNfVa.jpg
@WesolyJas: Policja ma ich dane. Ale tak jak opisywałem parę lat temu.. Gdy pojawiłem się z dokumentami, płytą dvd i linkami na policji, to wypełnialiśmy głupi protokół, gdzie musiałem słownie podać rysopis Gurala i nagrać wszystko ponownie na cd. Śmiech na sali.. Są zdjęcia, nagrania. Teraz widzę, że to się zmienia na lepsze.. Ale powoli..
Prawda jest taka, że każdy wniosek do skarbowego jest na wagę złota, każde pismo.. Informowanie mediów
@Mortifer: No widzisz sam, parę lat temu policja ledwo się takimi sprawami interesowała, trzeba było specjalnych zabiegów. Dziś jest inaczej, może łatwiej będzie go powstrzymać.
Ja zrobiłem swoje i apeluję do innych. Zróbcie coś w jego sprawie, niekoniecznie media, tylko zgłoszenia do służb. To nic nie kosztuje.
@snierzyn: nic nowego, te screeny latały już przy aferze w 2018r, nie bronie go ale nie brałbym tego co pisał ten justaorlik na poważnie, kto wie czy chłopaki się na tyle nie posprzeczali że jeden chciałby za to zniszczyć drugiego, a tak btw co dzisiaj z justaorlik ? Masz jakieś info co z nim ? Gural chwile po powrocie po aferze w 2018r mówił że justa pisał do niego z przeprosinami,