Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie było premiery, ale umówmy się - nie zanosi się na nic dobrego.

Tak pozostając przy temacie kontynuacji zajebistych produkcji po latach:
Przypominacie sobie jakiś film, którego kolejna część po długim czasie okazała NIE być się odgrzewanym na gównie kotletem?
#matrix #kino #film
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@johnblaze12345: ja #!$%@? 3 min trailer i dyskusja czy film będzie dobry, bo nigdy w historii kina nie było dobrych sequelow. Może najpierw go zobaczymy a potem powiemy czy był dobry.

Mi taki nowy mad max dużo bardziej siadł niż klasyka, blade runner oba zajebiste, alieny wszystkie oglądam z takim samym funem.
Nastawianie się na crapa albo mega hit który zrobi nam łaskę na sali kinowej najczęściej kończy się srogim
  • Odpowiedz
  • 0
@johnblaze12345 No ja właśnie stare bondy od nowych oddzielam Brosnanem, jest on idealnym połączeniem starych i nowych, oraz płynnego przejścia na Craiga z bondami z nową formułą.
  • Odpowiedz
bez tego typowego dla filmów z Bondem humoru.

@kam966: Scena z Goldeneye, gdzie Pierce poprawia krawat w czołgu.. coś pieknego :))


@johnblaze12345: właśnie... Może i zbluźnię, ale właśnie Brosnan najlepiej mi pasował do roli Bonda. Taki laluś, lekko pajacujący ale jak trzeba było - potrafił przywalić. Zmiana na Craiga to był dramat - Bond o wyglądzie i zachowaniu godnym antagonistów dotychczasowych Bondów...
  • Odpowiedz