Wpis z mikrobloga

tldr: Bardzo udane spotkanie

Żałuje że trzeba płacić za to, ale nie żałuje że jej zapłaciłem.

Żeby nikt nie pomyślał że to jest bait lub wziałem opinie z garso, a widzę że tutaj ktoś u niej był to:
-Nowa lokacja od miesiąca, winda bardzo ciekawa - nigdy bym nie pomyślał że jestem w nowym apartamentowcu xD
-Po wyjściu "powiedzmy z tego holu windowego" - jej drzwi są na wprost
-Łazienka ciemna, szary narożnik, a za szklaną ścianą sypialnia - akcja jest w salonie
-Gdzieś niedaleko przyjmuje Monika.

Nie będe opisywał akcji bo chyba wiadomo co tam się robi :D

Za to Alina bardzo się wyróznia na tle innych dziewczyn z branży - chyba pierwszy raz pomyślałem dlaczego ona to robi. Tamte to raczej typ dystkotekowy, tutaj przeciwieństwo.
No wyobraźcie sobie że musicie iść do opery, muzeum czy tam biblioteki, z Aliną bez wstydu można tam iść - na imprezę też.
Co do wyglądu to zdjęcia prawdziwe - wiek też(no może dałbym 25), choć może już opalenizna schodzi, raczej też nie jest petardą z ig. Ale daje sobie ręke uciąć że na pewno każdemu facetowi się spodoba.

Co do atmosfery to mimo że jest ukrainką to ostatnie takie udane spotkanie miałem ze 3-4 lata temu u Nikol, Emi z Chodkiewicza - choć one miały gorszą urodę. Powiem że na takie tematy to za ch**a się nie spodziewałem że będziemy rozmawiać, no typiara ma niezłą gadkę i zdolności do prowadzenia rozmów.
Jak ktoś jest nieśmiały to lepiej niech tam nie idzie, laska jest w stanie zająć wam godzine a wy i tak nie poruchacie xD

Dodam że ma bardzo miękki tyłek, a wszadznie to cyk i jest - kurde u innych to trzeba przycelować, a tutaj idealnie wchodził.

Ogólnie laska w moim typie, bez tatuaży, dobry gust muzyczny(u innych to raczej techno, czy tam eska leci xD).

@TestoDepot @przegryw162cm @gnt_1 @Felixu @Decode @Yudep

#divyzwykopem #roksa #skazanynadiving
  • 33
Rozbudowane i rzetelne recenzje #!$%@? w internecie xD


@Victim: nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ale jest cos takiego jak garsoniera, serwis od lat działa...