Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem! Myśleliście, że o Was zapomniałem? Ależ skąd, po prostu byłem zapracowany ;)

Wracamy do naszego marketu. Posiadam jedno zdjęcie sprzed tygodnia, zrobione "z przyczajki"

KLIK

Ale przejdźmy do dnia dzisiejszego, w którym to ujrzymy cały ogrom pracy, włożonej w powstanie tego marketu. Sam na początku myślałem, że to będzie jakiś malutki sklepik, a tu nie! Ale o tym w dalszej części.

Tak prezentuje się z boku:

KLIK

A z przodu o tak:

KLIK

Prawdopodobnie w tym miejscu, będzie znajdował się parking:

KLIK

Popatrzmy może teraz do środka, jak to wygląda:

KLIK

KLIK

KLIK

To wszystko na dzisiaj, mam nadzieję, że na kolejną porcję zdjęć, będziecie musieli czekać mniej, niż na tą ;) W kolejnym odcinku o ile się uda, to wejdę do środka, dzisiaj nie chciałem włazić, bo ktoś tam się kręcił.

------

Zapraszam do obserwowania tagu #budujmarketzwykopem - relacja z budowy marketu w mojej okolicy
Pobierz
źródło: comment_mV2H7amSWYx4CjmVSEj3iaQerx1p7RX6.jpg
  • 20
@nazwa04: Na początku budowy, wyglądało to na mały, trochę lokalny sklepik, należący do sieci sklepów, ale dzisiaj są to dwie ogromne hale :D

Spieszą się, bo zima idzie :P Z tego co słyszałem, to na święta mają otwierać, chociaż ja tego nie widzę, zbyt dużo roboty przed nimi :P
@Endorfinek: Nich budują, każdy kto będzie jechał na autostradę potencjalnie może się zatrzymać a ostatnio nawet myjnie postawili.

PS:Jestem zawiedziony bo z tego co słyszałem mowa była o wybudowaniu Biedronki :C
@nazwa04: Heh, za niedługo (w przeciągu 5 lat), ma być tutaj czteropasmówka ;)

Na początku, po wiosce krążyła legenda, że to ma być Real ;)

Nie wiem, czy się cieszyć z Cezara, bo go w ogóle nie znam, nie wiem jakie tam są ceny, jaka jakość produktów itp.

@Endorfinek: W takim razie trochę sobie poczekamy : D. Z przyjemnością będę obserwował jak powstaję nasz Oscar , zwłaszcza ,że widzę go każdego dnia od poniedziałku do piątku. Będę obserwował twoje posty i liczył na jakieś nowe informacje ;)