Wpis z mikrobloga

Poluje ostatnio na piratów z zatoki barakud ale ceny są skandalicznie wysokie. Zestaw widzę, że jest chwilowo niedostępny w LEGO store. Coś czytałem, że może zostać wycofany w tym roku co może tłumaczyć obecna cenę. Ktoś wie gdzie można sprawdzić dokładnie kiedy LEGO wycofa dany zestaw? Mam dylemat czy kupować czy czekać jakbym grał na giełdzie xd #lego
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcu56: 21322 ma być chyba z końcem roku wycofany (31 grudzień). Ale pojawiają się też jakieś plotki, że będzie dłużej sprzedawany. Jeśli nie będziesz kupować w najbliższej przyszłości (w sensie do końca roku), to uprawiasz h----d, czy cię nie zaskoczą wycofaniem zestawu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@marcu56: Jesteś nadzieją dla tych, co mają pokitrane barakudy inwestycyjnie :D Hold jor horses, czuję, że będzie jeszcze jeden rzut na promce i potem finito.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@domsky właśnie tego się obawiam, chciałem kupić wcześniej ale stwierdziłem że wystarczy mi plastiku, ale jednak muszę to mieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@marcu56: Barakuda jak dla mnie to jeden z najlepszych zestawów ostatnio. Mocno się wyróżnia z masy "ninjago/star warsów/harry poterów". Można by go porównać do kuźni.
  • Odpowiedz