Wpis z mikrobloga

Autostrada A1 na Śląsku bez odcinkowego pomiaru prędkości


Czyżby zrobiło zdjęcie jakiemuś szwagrowi? #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wykop: https://www.wykop.pl/link/6266059/

P.S. To był straszny idiotyzm. Trzeba było wlec się na tempomacie po pustej drodze przez 40 km.

#mikroreklama #ciekawostki #polskiedrogi #a1 #s2 warto ostrzec również #warszawa
L3stko - > Autostrada A1 na Śląsku bez odcinkowego pomiaru prędkości

Czyżby zrobił...

źródło: comment_1631177330TXgDPtmToyAKZ39u8dLih5.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: wczoraj przyszedł mi właśnie mandat stamtąd( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tylko, że jadąc miesiąc temu tamtędy, ja żadnych znaków informujących o odcinkowym pomiarze prędkości nie widziałem!
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L3stko: ja serio nic nie widziałem, zresztą ja i moja różowa, a przeważnie jesteśmy wyczuleni na takie rzeczy( ͡° ʖ̯ ͡°) Średnia prędkość wyszła nam 90km/h i cyk mandacik na 100zł i 2 punkty karne...
@L3stko: No teoretycznie kilka km jest w granicach województwa śląskiego, tylko że to nie jest Śląsk ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pisanie o tym odcinku że jest na Śląsku to absurd. To już bliżej do Łodzi niż śląska ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Tak, wiem że się czepiam ale nazywanie tego śląskim odc A1 jest mocno mylące.

@diterr: znaki są /były/ ale bardzo łatwo
@diterr: nie dziwie się. Jechałem tym odcinkiem 4x od października i ten pomiar pojawił się dopiero jak znikło jakiekolwiek zagrożenie dla ekip budowlanych bo przeniesiono ruch na nowe jezdnie.

O ile 140+ na placu budowy to byłoby przegięcie tak spokojne mogli ten pomiar ustawić na 100km/h co by odpowiadało przeciętnej trasie w Polsce i nikt by się pluł. Ale 70 to było przegięcie….
@diterr: Czy gdy jechałęś 90-100 km/h nie zaplaliła Ci się lampka, że praktycznie wszyscy jadą wolniej od ciebie? Jeżeli nie patrzysz na znaki (a te są dostatecznie widoczne, do tego na trasie jest kilka bannerów informujących o ograniczeniu i pomiarze) to nie miej pretensji do całego świata, tylko do siebie. Odcinkowy pomiar prędkości w tym miejscu jest potrzebny jak nigdzie indziej, wąska trasa, brak pasa awaryjnego i w razie wypadku (o
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pp53: mi się zapaliła, że jak wąsko, to każdy się boi wyprzedzać. No i jak się przeoczy kamery na początku, to później #!$%@? wie o co tam chodzi na tym odcinku, dokąd zmierza, kiedy się kończy i bla bla. Przypomnienia co chwilę o ograniczeniu do 70, jakby gdzieś były też odwołania. Eh
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pp53: 70 km/h w tamtym miejscu to jest jakaś kpina i do tego limitu mam pretensje. Moja średnia to 90km/h, czyli wg. Ciebie jechałem tam bezpiecznie. Tym samym limit 70km/h to skok na kasę i tyle.